680502-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – Dostawa produktów leczniczych do programu lekowego B.32, B.55 oraz B.70 - powtórka
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych do programu lekowego B.32, B.55 oraz B.70 - powtórka
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych z programów lekowych w podziale na 3 części. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.3
Wewnętrzny identyfikator: DZP/PN/43/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 – INFLIKSIMAB do programu lekowego B.55 i B.32
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 – RANIBIZUMAB do programu lekowego B.70
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3 – Produkt leczniczy do terapii plamki żółtej do programu lekowego B.70
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3