680574-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do przechowywania i odczytu danych – Rozbudowa i modernizacja macierzy dyskowej NetApp 8200 Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Rozbudowa i modernizacja macierzy dyskowej NetApp 8200 Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
Opis: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oraz modernizacja macierzy dyskowej NetApp FAS8200, będącej w posiadaniu Zamawiającego i pracującej w lokalizacji serwerowni na terenie Wrocławia.
Wewnętrzny identyfikator: Z.261.37.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001