2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów do ww. badań
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów do ww. badań. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696200 Odczynniki do badania krwi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38434520 Analizatory krwi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001