2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa ochrony fizycznej pacjentów, pracowników oraz mienia wraz z obsługą szatani dla pacjentów świadczona na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w lokalizacjach: ul. Radziwiłłowska 13, ul. Chmielna 1, ul. Chmielna 1a, ul. Langiewicza 6A
Opis: Usługa ochrony fizycznej pacjentów, pracowników oraz mienia wraz z obsługą szatani dla pacjentów świadczona na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w lokalizacjach: ul. Radziwiłłowska 13, ul. Chmielna 1, ul. Chmielna 1a, ul. Langiewicza 6A
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001