2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie, zainstalowanie i uruchomienie „wystawy otwarcia” na parterze nowej siedziby Muzeum Wojska w Białymstoku oraz przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze tego budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, zainstalowanie i uruchomienie „wystawy otwarcia” na parterze nowej siedziby Muzeum Wojska w Białymstoku oraz przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze tego budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwa równoległe zadania: Zadanie I – wykonanie „wystawy otwarcia” z elementami holu (realizowana ze środków INTERREG); Zadanie II – wykonanie przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 1) Dokumentacji projektowej (część opisowa, część graficzna, część rysunkowa) stanowiącej załącznik nr 2a do SWZ (wystawa otwarcia) oraz załącznik 2b do SWZ (przestrzeń parteru dla zwiedzających) ; 2) Projekcie instalacyjnym - STWiOR stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; 3) Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) wraz z załącznikami stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ; 4) Wytycznych dotyczących montażu, ekspozycji i zabezpieczenia muzealiów, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Zamówienie będzie realizowane w nowej siedzibie Muzeum Wojska w Białymstoku - budynek znajdujący się przy ul. Węglowej 7. Powierzchnia realizacji zamówienia to 308 m2. Zamówienie będzie finansowane z Programu Interreg VI-A Litwa – Polska 2021-2027, (Projekt „FORT-UNION – Polsko-litewska integracja sieci fortyfikacji na rzecz rozwoju flagowych produktów turystycznych”) oraz ze środków budżetowych Miasta Białegostoku.
Wewnętrzny identyfikator: DA.261.1P.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy, Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 79956000 Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45223210 Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali, 39154000 Sprzęt wystawowy, 39154100 Szafki wystawowe, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45316100 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego, 31527260 Systemy oświetleniowe, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 51313000 Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych, 79822500 Usługi projektów graficznych, 92111100 Produkcja filmów instruktażowych oraz taśm wideo, 71355000 Usługi pomiarowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Wykonanie, zainstalowanie i uruchomienie „wystawy otwarcia” na parterze nowej siedziby Muzeum Wojska w Białymstoku przy ul. Węglowej 7 w Białymstoku oraz przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze tego budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, zainstalowanie i uruchomienie „wystawy otwarcia” na parterze nowej siedziby Muzeum Wojska w Białymstoku oraz przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze tego budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwa równoległe zadania: Zadanie I – wykonanie „wystawy otwarcia” z elementami holu (realizowana ze środków INTERREG); Zadanie II – wykonanie przestrzeni obsługi zwiedzających na parterze budynku wraz z dostawą i montażem wyposażenia.