681189-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Słoneczne moduły fotoelektryczne – Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn
Opis: Przedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej, polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul Błogockiej 24 w Cieszynie.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: (art. 138 ust.4) całość postępowania prowadzona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09332000 Instalacje słoneczne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45261215 Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej, polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na stronie prowadzonego postępowania tj. https://platformazakupowa.pl/pn/cieszyn w SWZ - punkt 3 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje wznowienia lub opcji.