2. Procedura
Procedura
Tytuł: Przebudowa stadionu lekkoatletycznego przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze
Opis: 1. Zamawiający informuje, iż inwestycja o której mowa w pkt 3.1. SWZ realizowana będzie w formule zaprojektuj i wybuduj, w związku z czym zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pracami przedprojektowymi, uzyskaniem wymaganych decyzji, uzgodnień, opinii i pozwoleń; 2) zorganizowanie placu budowy, wykonanie wszelkich usług i dostaw, wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową wraz z uzyskaniem wymaganych decyzji, uzgodnień, opinii, pozwoleń wykonania i odbioru Robót oraz przekazania obiektu do użytkowania zgodnie z jego przeznaczeniem, wymaganiami Zamawiającego, Umową i obowiązującymi przepisami. 2. Stadion lekkoatletyczny stanowić ma obiekt spełniający wymagania, jakie zostały postawione przez PZLA dla obiektów III Kategorii. Obiekt po realizacji Zamierzenia inwestycyjnego ma posiadać Świadectwo PZLA (obecnie obiekt bez świadectwa PZLA). Boisko piłkarskie z nawierzchnią naturalną zlokalizowane wewnątrz Stadionu (Areny głównej) ma spełniać Wymagania PZPN dla klubów II ligi ze wskazanymi w niniejszym PFU elementami wymaganymi przepisami PZPN dla klubów I ligi; obiekt ma posiadać licencję PZPN dla II ligi (obecnie obiekt posiada licencję do rozgrywania meczów III ligi). Przyjęto założenie, iż wskazane w PFU elementy infrastruktury Boiska piłkarskiego będą mogły zostać dostosowane (w niezależnym zadaniu inwestycyjnym) do wymagań określonych przez Przepisy PZPN dla klubów I ligi. Obowiązkiem Wykonawcy będzie spełnienie wszystkich wymagań, które pozwolą Zamawiającemu na takie dostosowanie, bez konieczności późniejszego dokonywania rozbiórek, demontaży bądź przebudowy obiektów budowlanych Stadionu - zakres ten podlegać będzie szczególnej weryfikacji Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.5. SWZ. 4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) wraz z załącznikami zawartymi w załączniku nr I.5 do SWZ. 5. Zamawiający informuje, iż dla niniejszego zadania przyznano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu – edycja 2025 Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: A.2300.5.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45212200 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45111100 Roboty w zakresie burzenia, 45000000 Roboty budowlane, 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 71300000 Usługi inżynieryjne, 71420000 Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001