Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33763000 Ręczniki papierowe do rąk
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39800000 Środki czyszczące i polerujące, 39830000 Środki czyszczące
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Ceglana 35
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40- 514