681238-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznego – Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego 1,5 T wraz z dostosowaniem pomieszczeń do potrzeb pracowni rezonansu magnetycznego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego 1,5 T wraz z dostosowaniem pomieszczeń do potrzeb pracowni rezonansu magnetycznego
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu rezonansu magnetycznego 1,5 T wraz z dostosowaniem pomieszczeń do potrzeb pracowni rezonansu magnetycznego Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), w Załącznikach nr 3.1 i 3.2 do SWZ (Załączniki nr 1 i 2 do OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy dostawy (Załącznik nr 7.1 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: DZP.261.31.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33113000 Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 45000000 Roboty budowlane, 45333000 Roboty instalacyjne gazowe, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48822000 Serwery komputerowe, 98392000 Usługi relokacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu rezonansu magnetycznego 1,5 T wraz z dostosowaniem pomieszczeń do potrzeb pracowni rezonansu magnetycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), w Załącznikach nr 3.1 i 3.2 do SWZ (Załączniki nr 1 i 2 do OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy dostawy (Załącznik nr 7.1 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: 1