Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 75250000 Usługi straży pożarnej oraz ratownicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 75252000 Służby ratownicze
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Poznań (PL415)
Kraj: Polska
Informacje ogólne