681313-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Adaptacja pomieszczeń budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie na potrzeby Pracowni Tomografii Komputerowej (TK) wraz z dostawą aparatury diagnostycznej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane - Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Adaptacja pomieszczeń budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie na potrzeby Pracowni Tomografii Komputerowej (TK) wraz z dostawą aparatury diagnostycznej
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - Specyfikacja przedmiotowa Tomograf komputerowy. 2) Program Funkcjonalno-użytkowy
Wewnętrzny identyfikator: DZZP-344/39/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 33115000 Urządzenia do tomografii, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacja przedmiotowa Tomograf komputerowy. 2) Program Funkcjonalno użytkowy