2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Inowrocławia w sezonie 2026/2027
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Inowrocławia, wymienionych w załącznik nr 1b do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), z podziałem na I i II kolejność zimowego utrzymania dróg oraz utrzymanie interwencyjne polegające na zapewnieniu przejezdności dróg, ich odśnieżania i likwidacji śliskości, w sposób ciągły, do czasu likwidacji skutków zimy.
Wewnętrzny identyfikator: ZZP.271.1.58.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający w niemniejszym postępowaniu korzysta z uprawnienia przewidzianego w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych w wyznacza termin składania krótszy niż 30 dni, najkrótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione m. in. z uwagi na zbliżający się okres zimowy i znaczne ryzyko wystąpienia zjawisk pogodowych uzasadniających konieczność zimowego utrzymania dróg.
Główne aspekty procedury: .
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001