681716-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Elektryczność – DOSTAWA (SPRZEDAŻ) ENERGII ELEKTRYCZNEJ ZP/032/26
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA (SPRZEDAŻ) ENERGII ELEKTRYCZNEJ ZP/032/26
Opis: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej. Przedmiot zamówienia nie obejmuje usług dystrybucji energii – zamawiający dysponuje obowiązującymi umowami dystrybucyjnymi zawartymi na czas nieokreślony z Enea Operator Sp. z o. o. (OSD), 2 Zamawiający wymaga, aby 50% dostarczonej przez Wykonawcę pochodziło z odnawialnych źródeł energii. 3 Zamawiający wymaga, aby warunek ten został spełniony dla każdego okresu rozliczeniowego, w którym Wykonawca dostarcza energię. 4 Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokument potwierdzający gwarancje pochodzenia dostarczonej energii zgodnie z Ustawą z dnia 20 lutego 2015r. o odnawialnych źródłach energii w ilości 50% zakupionego całego wolumenu.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy