Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Gmina Liszki Gmina Liszki Gmina Liszki
Miejscowość: Wszystkie miejscowości na terenie Gminy Liszki
Kod pocztowy: 32-060