681901-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Olej napędowy – „Sukcesywna dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95 i Pb 98 w roku 2026 i 2027”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Sukcesywna dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95 i Pb 98 w roku 2026 i 2027”
Wewnętrzny identyfikator: PK/05/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134100 Olej napędowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09132000 Benzyna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do 1500 m3 oleju napędowego oraz do 1200 m3 benzyny bezołowiowej 95 i do 150 m3 benzyny bezołowiowej 98, sukcesywnie partiami w ciągu 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, na stacje paliw zamawiającego zlokalizowaną w Kętach 32-650, ul. Mickiewicza 8. 2. W zakres zamówienia wchodzi sukcesywna dostawa: 1) Oleju napędowego – do 1500 m3, 2) Benzyny bezołowiowej 95 – do 1200 m3, 3) Benzyny bezołowiowej 98 – do 150 m3. 3. Stacja paliw Zamawiającego wyposażona jest w zbiorniki stalowe, podziemne i bezciśnieniowe o pojemnościach: 1) Olej napędowy – 60 m3, 2) Benzyna 95 – 18 m3, 3) Benzyna 98 – 10 m3. 4. Zbiornik wyposażony jest w: 1) Króciec umożliwiający pomiar paliwa a pomocą listwy, 2) Króciec zlewowy z hydraulicznym zamknięciem zapobiegający przedostaniu się płomienia, 3) Rurę ssawną zakończona koszem ssącym z zaworem zwrotnym. 5. Napełnianie zbiornika odbywa się w zależności od rodzaju autocysterny poprzez grawitacyjny spływ paliwa, bądź za pomocą własnej pompy instalacją zlewczą do zbiornika. 6. Pojazd autocysterny powinien być wyposażony w elastyczne węże. 7. Zamówienie obejmuje dostawy, a głównym przedmiotem zamówienia pod względem kosztowym jest dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej 95 i 98. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy oleju napędowego oraz benzyny 95 i benzyny 98 do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - dostawy będą realizowane zgłoszeniowo, tj. na podstawie zgłoszenia przedstawicieli Zamawiającego. Zamawiający ma prawo zgłaszać dostawę każdego z paliw objętych przedmiotem zamówienia osobno lub łącznie, według aktualnych potrzeb.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09132100 Benzyna bezołowiowa
Ilość: 2 850 000 litry