See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup oprogramowania
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, odpowiednio dla części postępowania, udzielenie zamawiającemu licencji lub sublicencji do posiadanego oraz dostarczonego oprogramowania na warunkach określonych przez producenta oprogramowania, a także świadczenie usługi asysty technicznej i wsparcia producenta programowania.
Wewnętrzny identyfikator: BIT-II.3012.31.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 (oprogramowanie HCL)
Opis: Część 1 (oprogramowanie HCL)
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 (oprogramowanie ORACLE)
Opis: Część 2 (oprogramowanie ORACLE)
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 (oprogramowanie PaloAlto)
Opis: Część 3 (oprogramowanie PaloAlto)
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 (oprogramowanie Primo)
Opis: Część 4 (oprogramowanie Primo)
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 (oprogramowanie LEGALIS)
Opis: Część 5 (oprogramowanie LEGALIS)
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 (oprogramowanie LEX)
Opis: Część 6 (oprogramowanie LEX)
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 (oprogramowanie Adobe)
Opis: Część 7 (oprogramowanie Adobe)
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 (oprogramowanie Red Hat)
Opis: Część 8 (oprogramowanie Red Hat)
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 (oprogramowanie Proofpoint)
Opis: Część 9 (oprogramowanie Proofpoint)
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 (oprogramowanie AutoCAD)
Opis: Część 10 (oprogramowanie AutoCAD)
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 (oprogramowanie Symantec)
Opis: Część 11 (oprogramowanie Symantec)
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 (oprogramowanie VMware)
Opis: Część 12 (oprogramowanie VMware)
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 (oprogramowanie Trellix)
Opis: Część 13 (oprogramowanie Trellix)
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 (oprogramowanie Elasticsearch)
Opis: Część 14 (oprogramowanie Elasticsearch)
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 (oprogramowanie NACView)
Opis: Część 15 (oprogramowanie NACView)
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16 (oprogramowanie ADAudit)
Opis: Część 16 (oprogramowanie ADAudit)
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17 (oprogramowanie Pure)
Opis: Część 17 (oprogramowanie Pure)
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18 (oprogramowanie Veeam)
Opis: Część 18 (oprogramowanie Veeam)
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19 (pozostałe oprogramowanie)
Opis: Część 19 (pozostałe oprogramowanie)
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20 (oprogramowanie BeyondTrust)
Opis: Część 20 (oprogramowanie BeyondTrust)
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21 (oprogramowanie Microsoft)
Opis: Część 21 (oprogramowanie Microsoft)
Wewnętrzny identyfikator: 21