682358-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii – „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Gminy Poddębice” wraz ze świadczeniem odbioru i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z mikroinstalacji
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Gminy Poddębice” wraz ze świadczeniem odbioru i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z mikroinstalacji
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Gminy Poddębice” wraz ze świadczeniem odbioru i rozliczania energii elektrycznej wprowadzonej do sieci z mikroinstalacji. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do sprzedaży (dostawy) energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (PPE) wymienionych w tabeli, stanowiącej załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, aktami wykonawczymi do tej ustawy oraz instrukcjami operatorów systemu elektroenergetycznego. Szacowane zużycie energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Gminy Poddębice w okresie 24 miesięcy wg. grup taryfowych wynosi: - taryfa B21: 70 000 kW; - taryfa C11: 241 880 kW; - taryfa C12b: strefa I – 746 800 kW, strefa II – 320 000 kW; - taryfa G11: 5 000 kW; - taryfa C21: 250 000 kW. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej dla obiektów objętych przedmiotem zamówienia w okresie od 01.01.2027r. do 31.12 2028r. wynosi: 1 633 780 kWh, natomiast szacunkowa ilość energii wyprodukowanej z mikroinstalacji wprowadzonej do sieci to około 20 MWh. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi Zał. Nr 11 do SWZ oraz w Istotnych warunkach umowy, które stanowią Zał. Nr 5 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa, 09310000 Elektryczność, 65310000 Przesył energii elektrycznej, 65500000 Odczyty liczników
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy