682377-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Parku Piastowskiego wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Parku Piastowskiego wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) rozbiórkę istniejących nawierzchni utwardzonych 2) remont istniejących nawierzchni utwardzonych 3) remont schodów terenowych 4) wykonanie nowej nawierzchni alejek parkowych 5) wykonanie instalacji zasilania, oświetlenia i monitoringu 6) montaż zapór drogowych 7) montaż toalety samoobsługowej wraz ze zbiornikiem 8) montaż obiektów małej architektury 9) wykonanie systemu nawadniania rabat 10) pielęgnację istniejącej szaty roślinnej 11) wykonanie nasadzeń i ogrodów deszczowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.4. SWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót zawartymi w załączniku nr I.4 do SWZ 4. Inwestycji objęta jest dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 Priorytet: FENX.01, Działanie: FENX.01.02 Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ)
Wewnętrzny identyfikator: DO-ZP.271.72.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 45232000 Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli, 45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001