See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa płyt drogowych, krawężników drogowych, bloków betonowych i wodościeków terenowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 288
Opis: zgodnie z treścią SWZ
Poprzednie ogłoszenie: 355936-2025
Wewnętrzny identyfikator: 702600978
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44114200 Produkty betonowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zadanie nr 1
Opis: Dostawa płyt drogowych, krawężników drogowych, bloków betonowych i wodościeków terenowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 288
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 1
Główna klasyfikacja (cpv): 43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zadanie nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: zadanie nr 4
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: zadanie nr 5
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: zadanie nr 6
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: zadanie nr 7
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: zadanie nr 8
Wewnętrzny identyfikator: 702600978-zad. 8