2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa mieszalnika z akcesoriami na potrzeby projektu „Innowacyjny szampon przeciw elektryzowaniu włosów na bazie kompozytu PPy/HA/CS”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszalnika z akcesoriami zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001