682957-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)” (V postępowanie powtórzone)
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzo-ru autorskiego dla następujących zdań: 1.1. Numer rozliczeniowy zadania: 03-04-1.1-05 Nazwa zadania: Część 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa zbiornika suchego w oddz. 28a Leśnictwa Wolica; Lokalizacja: - Leśnictwo Wolica; adresy leśne: 03-04-1-01-28-a (obszar Natura 2000 –„Las nad Braciejową” PLH 180023); - Powiat: Dębicki; Miasto Dębica; obręb ewid. 6; numer działki 2577 Opis: - Budowa zbiornika suchego poprzez przegrodzenie cieku wodnego wałem ziemnym, z zamontowaniem rury przepuszczającej swobodnie wodę oraz umocnienie narzutem kamiennym wlotu i wylotu. Planowana objętość retencjonowanej wody to 400 m3 na obszarze ok 0,3 ha. 2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót bu-dowlanych. 2.1.2. projekt wykonawczy 2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 2.2.1. Kosztorys inwestorski wykonany zgodnie z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia me-tod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. 2021 poz. 2458), 2.2.2. Przedmiar robót, który powinien zawierać zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej ich wy-konania wraz z ich szczegółowym opisem lub wskazaniem podstaw ustalający szczegółowy opis oraz wskazaniem właściwych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Do przedmiaru należy dołączyć w formie załączników wyliczenie i zestawienia ilości jednostek przedmiarowych robót podstawowych wskazujące sposób obliczeń pozycji przedmiarowych Pełna nazwa zamówienia: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)” (V postępowanie powtórzone – część 3)
Wewnętrzny identyfikator: SA.270.27.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71322300 Usługi projektowania mostów, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)” (V postępowanie powtórzone)