683432-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania – Wykonywanie usług bieżącej konserwacji i naprawy instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania oraz logoterm w budynkach mieszkalnych przy ul. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15 i 17 w Krakowie
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonywanie usług bieżącej konserwacji i naprawy instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania oraz logoterm w budynkach mieszkalnych przy ul. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15 i 17 w Krakowie
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług bieżącej konserwacji i naprawy instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania oraz logoterm w budynkach mieszkalnych przy ul. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15 i 17 w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 134.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50720000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001