683654-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne – DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH NA RZECZ 24 WOG W GIŻYCKU NA 2027 ROK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH NA RZECZ 24 WOG W GIŻYCKU NA 2027 ROK
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów ogólnospożywczych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku, w 2027 r. 2. Przedmiot zamówienia winien być dostarczony w ilościach wskazanych w zestawieniu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 71/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2027 R
Opis: DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2027 R. Miejsca dostaw: Orzysz, Bemowo - Piskie, Węgorzewo, Gołdap i Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w załączniku – zestawienie cenowe – do niniejszej SWZ. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.