2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup kart graficznych
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup kart graficznych – w maksymalnej ilości 6 sztuk, w tym: - zakres gwarantowany (podstawowy) – 2 sztuki; - zakres opcjonalny – do 4 dodatkowych sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie zwiększenia ilości sprzętu do 4 szt. kart graficznych na poniższych zasadach: 1) zamawiający może z prawa opcji skorzystać jednorazowo lub wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości prawa opcji; 2) zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do zamawiającego; 3) dostawa zamówienia objętego prawem opcji nastąpi w terminie nie później niż do dnia 28 grudnia 2026 r. 4) warunki dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego, w tym ceny jednostkowe, termin i warunki dostawy. 5) zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z opcji w terminie do 11 grudnia 2026 r. 6) zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji w przypadku wystąpienia zapotrzebowania na przedmiotowy sprzęt oraz uzyskania dodatkowych środków finansowych. Szczegółowe warunki określające okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 39/>PU/2026/MT
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30237134 Karty akceleratorów graficznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup kart graficznych – w maksymalnej ilości 6 sztuk, w tym: - zakres gwarantowany (podstawowy) – 2 sztuki; - zakres opcjonalny – do 4 dodatkowych sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ