Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Miejsce realizacji
Miejscowość: Szczecin
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Kraj: Polska
Informacje ogólne