2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa dostawa, obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego) w 2027 roku dla Archiwum Państwowego w Katowicach przy ul. Józefowskiej 104, 40-145 Katowice
Opis: Kompleksowa dostawa, obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego) w 2027 roku dla Archiwum Państwowego w Katowicach przy ul. Józefowskiej 104, 40-145 Katowice
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09123000 Gaz ziemny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Kompleksowa dostawa, obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego) w 2027 roku
Wewnętrzny identyfikator: DAG.261.14.2026