Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Miejsce realizacji
Miejscowość: Brwinów
Kod pocztowy: 05-840
Podpodział krajowy (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)