Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Miasto Koło
Miejscowość: Koło
Kod pocztowy: 62-600