2. Procedura
Procedura
Tytuł: „Obsługa śmigłowca ratowniczego, obsługa techniczna i wykonywanie operacji lotniczych w zakresie działalności TOPR”
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonywaniu operacji lotniczych w zakresie działalności TOPR, obsłudze technicznej, utrzymaniu zdatności śmigłowca ratowniczego Sokół W-3A SP SXW (dalej: „Śmigłowiec”) oraz na wszelkich innych powiązanych z tym działaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: Wzór umowy.
Wewnętrzny identyfikator: 5/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60445000 Usługi obsługiwania statków powietrznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60444000 Usługi eksploatacji statków powietrznych, 50211000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001