2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa specjalistycznego pojazdu do wywozu odpadów komunalnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Dębie w formie leasingu operacyjnego
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka dwuosiowa jednokomorowa o pojemności skrzyni ładunkowej min. 16 m3, DMC min. 18 000 kg z napędem ON wraz możliwością odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji w formie leasingu operacyjnego. Pojazd wykonany zgodnie z obowiązującymi normami.
Wewnętrzny identyfikator: ZP-01/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144510 Pojazdy do transportu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144511 Pojazdy do zbierania odpadów, 34114000 Pojazdy specjalne, 66114000 Usługi leasingu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka dwuosiowa jednokomorowa o pojemności skrzyni ładunkowej min. 16 m³, DMC min. 18 000 kg, z napędem ON, przystosowanego do odbioru odpadów selektywnych, zmieszanych oraz ulegających biodegradacji, w formie leasingu operacyjnego. Pojazd musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi normami.
Ilość: 1 sztuka