2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, w tym leków onkologicznych i immunomodulujących z podziałem na 15 pakietów.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych z grupy: leki dostępne w ramach programów lekowych; leki stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym; leki przeciwnowotworowe i immunomodulujące oraz immunoglobuliny niespecyficzne (zgodnie z klasyfikacją ATC),z podziałem na 15 pakietów. Zamówienie obejmuje uzupełnienie wyczerpanych ilości leków cytostatycznych wybranych w postępowaniach.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/83/26/LSOFA/AFS/AW
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: APALUTAMIDUM
Opis: tabl. powl. 20 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: AVATROMBOPAG MALEATE
Opis: fiol. proszku 38,5 mcg + 1 fiol. roztworu stabilizującego 10 ml
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: BLINATUMOMABUM
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: ENCORAFENIBUM
Opis: kaps.twarde 75 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: ENFORTUMABUM VEDOTINI
Opis: fiol. 30mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: ENZALUTAMIDUM
Opis: tabl. powl. 40 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: FILGRASTIMUM
Opis: amp-strz. 48 mln j.m./0,5 ml
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: IMMUNOGLOBULINA LUDZKA 10% DO PODAWANIA PODSKÓRNEGO W ZESTAWIE Z REKOMBINOWANĄ HIALURONIDAZĄ LUDZKĄ
Opis: IMMUNOGLOBULINA LUDZKA 10% DO PODAWANIA PODSKÓRNEGO W ZESTAWIE Z REKOMBINOWANĄ HIALURONIDAZĄ LUDZKĄ
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: IMMUNOGLOBULINUM ANTI-T LYMPHOCYTORUM EX ANIMALE AD USUM HUMANUM
Opis: fiol. 25 mg/5ml
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: IPILIMUMAB
Opis: fiol. 50 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: NINTEDANIBUM
Opis: kapsułki miękkie 150 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: NIVOLUMABUM
Opis: fiol.100 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: PEMBROLIZUMABUM
Opis: fiolka 100 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: PEMETREXEDUM
Opis: fiol. 500 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: RUXOLITINIBUM
Opis: tabl.20 mg
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 15