2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ujęcie Dębina - odbudowa i modernizacja stawów infiltracyjnych - etap II
Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbudowa i modernizacja Ujęcia Wody Dębina: w ramach zadania inwestycyjnego nr 1-05-19-329-1 „Ujęcie Dębina - odbudowa i modernizacja stawów infiltracyjnych - etap II”, obejmująca: - ogrodzenie działki 2/4 na Marlewie odc. A (1600 m); - budowę drugiej części ogrodzenia terenu strefy ochrony bezpośredniej Ujęcia (odc. C, D) ~ 1400 m; - budowę kanalizacji kablowej oraz systemu kamer termowizyjnych (50 szt.) wraz z centralą dyspozytorską; - utwardzenie z płyt drogi wzdłuż stawów nr 6, 12, 18, (ok. 620 m); - montaż szafek zasilających i linii kablowych 0.4kV. Oświetlenie terenu i instalacje komory ujęciowo-osadowej. Usunięcie kolizji elektroenergetycznych; - uszczelnienie placu rozkładu oleju; - wykonanie ringu światłowodowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Z/62/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45231600 Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45340000 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego, 45232300 Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych, 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45233252 Roboty w zakresie nawierzchni ulic, 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45262600 Różne specjalne roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001