2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa testu 4 sensor dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testu 4 sensor dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie (Szybki test sensoryczny do wykrywania pozostałości β-laktamów, Dihydrostreptomycyny, Streptomycyny, Chloramfenikolu i Tetracyklin w mleku).
Wewnętrzny identyfikator: WIW-AD.272.50.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne