685808-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Olej opałowy – DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DO CELÓW ENERGETYCZNYCH DLA 16 WOG W DRAWSKU POMORSKIM
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DO CELÓW ENERGETYCZNYCH DLA 16 WOG W DRAWSKU POMORSKIM
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim z przeznaczeniem dla Grupy Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie, Grupy Zabezpieczenia Wałcz (Wałcz Strzelnica, 21 CPL Nadarzyce), spełniający wymagania określone w PN-C 96024:2011 lub równoważne. 2. Miejscem dostawy przedmiotu umowy są Grupy Zabezpieczenia, zwane w dalszej treści umowy Odbiorcami, zgodnie z „Harmonogramem dostaw” 3. Olej opałowy należy dostarczać cysternami samochodowymi, spełniającymi europejskie standardy emisji spalin z zachowaniem deklarowanego standardu EURO, z zaplombowanymi komorami autocysterny, zgodnie z wymaganymi normami, wyposażonymi w końcówki wlewowe z zalegalizowanym „odmierzaczem" w jednostkach miary - litr. 4. Olej opałowy należy dostarczać z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów, w tym regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych według RID/ADR. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania koncesji na obrót paliwami ciekłymi.
Wewnętrzny identyfikator: 417/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09135100 Olej opałowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp poprzez zwiększenie kwoty o maksymalnie 90%, w przypadku wystąpienia kolejnych napraw. W sytuacji skorzystania przez Zamawiającego z wyżej wymienionego prawa, Zamawiający pisemnie zawiadomi o tym fakcie Wykonawcę. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego.