2. Procedura
Procedura
Tytuł: WDROŻENIE SYSTEMU ZUŻYCIA ENERGII CIEPLNEJ W BUDYNKACH URZĘDU MIEJSKIEGO I BUDYNKACH JEDNOSTEK PODLEGŁYCH W RAMACH ZADANIA OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA ENERGII I ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNYCH W SAMORZĄDZIE
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa, montaż konfiguracja, uruchomienie i serwis bezprzewodowego systemu zarządzania ogrzewaniem w 18 następujących budynkach: 1) Przedszkole nr 9, im. Czytelników Życia Przemyskiego, ul. Słowackiego 34, 37-700 Przemyśl; 2) Przedszkole nr 12, im. Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl; 3) Szkoła Podstawowa nr 6, im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Boruty Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl; 4) Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu, ul. Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl; 5) Szkoła Podstawowa nr 15 im. Adama Mickiewicza, ul. Wincentego Pola 15, 37-700 Przemyśl; 6) Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 3, im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kapitulna 4, 37-700 Przemyśl; 7) Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1, 37-700 Przemyśl; 8) Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Wodna 11, 37-700 Przemyśl; 9) Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1, ul. Sportowa 14, 37-700 Przemyśl; 10) Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałem Integracyjnym im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl; 11) Straż Miejska w Przemyślu, ul. Sportowa 8, 37-700 Przemyśl; 12) Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2 im. Dr Janusza Korczaka, ul. Czarnieckiego 27, 37-700 Przemyśl, Budynki wpisane do rejestru zabytków: 13) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl; 14) Biblioteka Publiczna ul. Grodzka 8, 37-700 Przemyśl; 15) I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl; 16) Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl; 17) Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK al. XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl; 18) Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek, ul. Konarskiego 5, 37-700 Przemyśl 2. W budynkach wpisanych do rejestru zabytków wymagane jest ponadto przygotowanie dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania decyzji Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz Pozwolenia na budowę. 3. UWAGA - obiekty edukacyjne funkcjonują od poniedziałku do piątku. Każde wejście ekipy montażowej na teren placówki wymaga wcześniejszego uzgodnienia z Zarządcą obiektu. Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji części prac montażowych w godzinach popołudniowych oraz w dniach wolnych od pracy, tak aby nie zakłócać bieżącego funkcjonowania placówek.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 42961000 System sterowania i kontroli
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35125100 Czujniki, 31682210 Aparatura i sprzęt sterujący, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45314300 Instalowanie infrastruktury okablowania, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa, montaż konfiguracja, uruchomienie i serwis bezprzewodowego systemu zarządzania ogrzewaniem w 18 następujących budynkach: 1) Przedszkole nr 9, im. Czytelników Życia Przemyskiego, ul. Słowackiego 34, 37-700 Przemyśl; 2) Przedszkole nr 12, im. Batalionu Strzelców Podhalańskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl; 3) Szkoła Podstawowa nr 6, im. Ojca Świętego Jana Pawła II, ul. Boruty Spiechowicza 1, 37-700 Przemyśl; 4) Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu, ul. Borelowskiego 12, 37-700 Przemyśl; 5) Szkoła Podstawowa nr 15 im. Adama Mickiewicza, ul. Wincentego Pola 15, 37-700 Przemyśl; 6) Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 3, im. Kazimierza Wielkiego, ul. Kapitulna 4, 37-700 Przemyśl; 7) Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Ratuszowa 1, 37-700 Przemyśl; 8) Urząd Miejski w Przemyślu, ul. Wodna 11, 37-700 Przemyśl; 9) Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1, ul. Sportowa 14, 37-700 Przemyśl; 10) Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałem Integracyjnym im. Orląt Lwowskich, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl; 11) Straż Miejska w Przemyślu, ul. Sportowa 8, 37-700 Przemyśl; 12) Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2 im. Dr Janusza Korczaka, ul. Czarnieckiego 27, 37-700 Przemyśl, Budynki wpisane do rejestru zabytków: 13) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Jordana, ul. Władycze 5, 37-700 Przemyśl; 14) Biblioteka Publiczna ul. Grodzka 8, 37-700 Przemyśl; 15) I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu, ul. Juliusza Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl; 16) Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl; 17) Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK al. XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl; 18) Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek, ul. Konarskiego 5, 37-700 Przemyśl 2. W budynkach wpisanych do rejestru zabytków wymagane jest ponadto przygotowanie dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania decyzji Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz Pozwolenia na budowę. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) został przedstawiony w Załączniku Nr 5 do SWZ. 4. UWAGA - obiekty edukacyjne funkcjonują od poniedziałku do piątku. Każde wejście ekipy montażowej na teren placówki wymaga wcześniejszego uzgodnienia z Zarządcą obiektu. Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji części prac montażowych w godzinach popołudniowych oraz w dniach wolnych od pracy, tak aby nie zakłócać bieżącego funkcjonowania placówek.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45314300 Instalowanie infrastruktury okablowania, 45314320 Instalowanie okablowania komputerowego, 31682210 Aparatura i sprzęt sterujący, 35125100 Czujniki, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji.