686369-2026 - Wyniki
Polska – Materiały medyczne – Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej.
Opis: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną sprzedaż oraz dostawę materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1-materiały medyczne nr 1, 2) CZĘŚĆ 2- materiały medyczne nr 2, 3) CZĘŚĆ 3-materiały medyczne nr 3, 4) CZĘŚĆ 4-materiały różne do EKG, USG, KTG; 5) CZĘŚĆ 5-cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki; 6) CZĘŚĆ 6-cewniki Foley, cewniki do odsysania; 7) CZĘŚĆ 7-kaniule, 8) CZĘŚĆ 8-igły, 9) CZĘŚĆ 9-strzykawki, 10) CZĘŚĆ 10- filtry oddechowe, 11) CZĘŚĆ 11-materiały anestezjologiczne, 12) CZĘŚĆ 12-fartuchy, czepki, maski chirurgiczne; 13) CZEŚC 13-obłożenie pola operacyjnego nr 1, 14) CZĘŚĆ 14-etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek, 15) CZĘŚĆ 15- obłożenie pola operacyjnego nr 2, 16) CZĘŚĆ 16-przyrządy do żywienia dojelitowego, 17) CZĘŚĆ 17-rurki intubacyjne, 18) CZĘŚĆ 18-rurki tracheostomijne, 19) CZĘŚĆ 19-worki do zbiórki moczu, 20) CZĘŚĆ 20-materiały różne na blok operacyjny nr 1, 21) CZĘŚĆ 21-materiały różne na blok operacyjny nr 2, 22) CZĘŚĆ 22-rękawy do sterylizacji folia-papier, 23) CZĘŚĆ 23-materiały do hemofiltracji nerek, 24) CZĘŚĆ 24-akcesoria do ssaków elektrycznych, 25) CZĘŚĆ 25-obłożenie pola operacyjnego nr 3, 26) CZĘŚĆ 26-zestaw do pomiaru metodą krwawą, 27) CZĘŚĆ 27-zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory; 28) CZĘŚĆ 28-strzykawki do pomp infuzyjnych, 29) CZĘŚĆ 29-zestaw do wkłucia centralnego, 30) CZĘŚĆ 30-zestawy oddechowe, 31) CZĘŚĆ 31-system do nawilżania tlenu, 32) CZĘŚĆ 32-zestawy ginekologiczne, 33) CZĘŚĆ 33-ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych, 34) CZEŚĆ 35-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych, 35) CZEŚĆ 37-akcesoria endoskopowe, 36) CZEŚĆ 38-butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert, 37) CZĘŚĆ 39-zestaw do pomp infuzyjnych, 38) CZEŚĆ 40-narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych, 39) CZĘŚĆ 41-akcesoria do drenażu, 40) CZĘŚĆ 42-jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D, 41) CZĘŚĆ 43-zestaw do podciśnieniowego leczenia ran, 42) CZEŚĆ 44-podkłady higieniczne, 43) CZĘŚĆ 45-zestawy zabiegowe, 44) CZEŚĆ 46-materiały medyczne nr 4, 45) CZĘŚĆ 47-materiały medyczne nr 5, 46) CZEŚĆ 48-bielizna jednorazowego użytku, 47) CZĘŚĆ 49-zestaw do pobierania i transportu wymazów, 48) CZEŚĆ 50-materiały eksploatacyjne do sterylizacji, 49) CZEŚĆ 51-materiały medyczne nr 6, 50) CZĘŚĆ 52-materiały medyczne nr 7, 51) CZĘŚĆ 53-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1, 52) CZĘŚĆ 54-rękawice medyczne-chirurgiczne, 53) CZĘŚĆ 55-rękawice medyczne-chirurgiczno-ortopedyczne nr 1, 54) CZĘŚĆ 56-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1, 55) CZĘŚĆ 57-zestawy zabiegowe, serwety; 56) CZĘŚĆ 58-probówki do zagęszczania kału, 57) CZĘŚĆ 59- materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2, 58) CZĘŚĆ 60-ręczniki celulozowe, 59) CZĘŚĆ 61-cewniki pośrednie i drobny sprzęt jednorazowy, 60) CZĘŚĆ 62-gazowa linia pomiarowa, 61) CZĘŚĆ 63-jednorazowe maski krtaniowe, 62) CZĘŚĆ 64-przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej, 63) CZĘŚĆ 65-klipsy tytanowe, 64) CZĘŚĆ 67-elemeny zużywalne do wieży artroskopowej, 65) CZĘŚĆ 69-zgłębniki żołądkowe, 66) CZĘŚC 70-akcesoria endoskopowe nr 2, 67) CZĘŚĆ 71-materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O2), 68) CZĘŚĆ 72-akcesoria do sterylizacji, 69) CZĘŚĆ 73-kaniula pediatryczna, 70) CZĘŚĆ 74-żel do cewnikowania, 71) CZĘŚĆ 75-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1, 72) CZĘŚĆ 77-materiały zużywalne do zabiegów urologicznych, 73) CZĘŚĆ 78-worki laparoskopowe, 74) CZĘŚĆ 79-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 2, 75) CZĘŚĆ 80-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2, 76) CZĘŚĆ 81-gąbka hemostatyczna, 77) CZĘŚĆ 82-zestaw endoskopowy do tamowania krwawień, 78) CZĘŚĆ 83-strzykawki z solą fizjologiczną, 79) CZĘŚĆ 84-bielizna jednorazowego użytku nr 2, 80) CZĘŚĆ 87-materiały medyczne jednorazowego użytku do badań urodynamicznych, 81) CZĘŚĆ 88-materiały medyczne jednorazowego użytku do posiadanego przez szpital urządzenia AIRVO 2 82) CZĘŚĆ 90- materiały zużywalne wielorazowego użytku do zabiegów urologicznych, 83) CZĘŚĆ 93-materiały medyczne jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczuleń, 84) CZĘŚĆ 94-elementy zużywalne do aparatu do oddymiania, 85) CZĘŚĆ 95-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 3, 86) CZĘŚĆ 96-zestaw pobraniowy do badania w kierunku owsicy. 2. Szczegółowy opis poszczególnych CZĘŚCI zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 430410-2026
Wewnętrzny identyfikator: SOSA.ZP.3321.12.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: CZĘŚĆ 69: zgłębniki żołądkowe
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 69 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 69
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: CZĘŚĆ 70: akcesoria endoskopowe nr 2
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 70 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 70
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: CZĘŚĆ 71: materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O)
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 71 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 71
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: CZĘŚĆ 72: akcesoria do sterylizacji
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 72 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 72
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: CZĘŚĆ 73: kaniula pediatryczna
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 73 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 73
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: CZĘŚĆ 74:żel do cewnikowania
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 74 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 74
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: CZĘŚĆ 75: materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 75 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 75
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: CZĘŚĆ 77: materiały zużywalne do zabiegów urologicznych
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 77 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 77
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: CZĘŚĆ 78:worki laparoskopowe
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 78 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 78
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: CZĘŚĆ 79:rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne nr 2
Opis: Szczegółowy opis CZĘŚCI 79 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ 79