Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50532300 Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Połaniec
Miejscowość: Zawada 26
Kod pocztowy: 28-230
Podpodział krajowy (NUTS): Sandomiersko-jędrzejowski (PL722)