2. Procedura
Procedura
Tytuł: Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz części II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określają odpowiednio Załącznik nr 2a i 2b do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: IZP.271/17.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp).
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 32441300 System telemetryczny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: wodomierze, telemetria, punkty pomiarowe i SCADA
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określają odpowiednio Załącznik nr 2a do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32441200 Sprzęt telemetryczny i sterujący, 38421100 Wodomierze, 38420000 Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów, 42130000 Krany, kurki, zawory i podobna armatura, 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II – eGIS, eBOK/aplikacja i model matematyczny
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określają odpowiednio Załącznik nr 2 b do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: część II
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne