See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup i dostawa sprzętów laboratoryjnych dla Wydziału Biologii UW w częściach
Opis: Zakup i dostawa sprzętów laboratoryjnych dla Wydziału Biologii UW w częściach
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/309/2026/WB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: przetarg nieograniczony
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33191110 Autoklawy, 38942000 Liczniki promieniowania alfa i beta, 38940000 Przyrządy do oceny zagrożenia jądrowego, 38945000 Liczniki promieniowania gamma, 39711100 Chłodziarki i zamrażarki, 38540000 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa, 38951000 Łańcuchowa reakcja polimeryzacji katalizowana przez polimerazę (PCR) w czasie rzeczywistym, 38519100 Oświetlacze do mikroskopów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 Dostawa dwóch pionowych autoklawów laboratoryjnych wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem
Opis: Dostawa dwóch pionowych autoklawów laboratoryjnych wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33191110 Autoklawy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 Zakup monitora skażeń radioaktywnych
Opis: Zakup monitora skażeń radioaktywnych
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38940000 Przyrządy do oceny zagrożenia jądrowego, 38942000 Liczniki promieniowania alfa i beta, 38945000 Liczniki promieniowania gamma
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 Zakup chłodziarki laboratoryjnej z drzwiami
Opis: Zakup chłodziarki laboratoryjnej z drzwiami
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39711100 Chłodziarki i zamrażarki
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 Kompletny system do liofilizacji szczepów mikroorganizmów
Opis: Kompletny system do liofilizacji szczepów mikroorganizmów
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38540000 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 Zakup i dostawa termocyklera
Opis: Zakup i dostawa termocyklera
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38951000 Łańcuchowa reakcja polimeryzacji katalizowana przez polimerazę (PCR) w czasie rzeczywistym
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 Oświetlacz LED do mikroskopu Nikon Eclipse Ti-E/B
Opis: Oświetlacz LED do mikroskopu Nikon Eclipse Ti-E/B
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38519100 Oświetlacze do mikroskopów