See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają Formularze cenowo – ofertowe do Części nr 1÷23 (Załączniki nr 1 do SWZ), Formularze cenowo-ofertowe do Części nr 20 (Załączniki nr 2 i 3 do SWZ) oraz Zestawienie parametrów wymaganych do Części nr 20 (Załącznik nr 4 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷23 (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo-ofertowym do Części nr 20 (Załącznik nr 2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych w Częściach od nr 1 do nr 10, w Części nr 12 oraz w Częściach od nr 14 do nr 23. 5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w Częściach nr 11 i 13 jak opisano w SWZ. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy (nie dotyczy dzierżawy urządzenia). 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta (nie dotyczy dzierżawy).
Poprzednie ogłoszenie: 418271-2026
Wewnętrzny identyfikator: Postępowanie nr 22 ZP.261.6-Z.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33184100 Implanty chirurgiczne, 33125000 Urządzenia do badań urologicznych, 33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne, 33169000 Przyrządy chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2 - Akcesoria kompatybilne z insuflatorem Air Seal I.F.S Intelligent Flow System CONMED jaki posiada Zamawiający
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Akcesoria kompatybilne z insuflatorem Air Seal I.F.S Intelligent Flow System CONMED jaki posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp na zasadach i trybie opisanym poniżej: a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części wielokrotnie w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb, jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji (zgodnie z Formularzem cenowo-ofertowym - Załącznikiem nr 1 do SWZ dla danej Części); b) zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego, jak również Wykonawca nie może domagać się jego realizacji; c) rozpoczynając korzystanie z prawa opcji Zamawiający złoży zamówienie wraz z oświadczeniem, że będzie korzystał z prawa opcji. Wzór powyższego oświadczenia stanowi Załącznik do SWZ. Brak powyższego oświadczenia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego; d) w momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw; zakres dostaw będzie określany w zamówieniach składanych na bieżąco po przesłaniu oświadczenia o korzystaniu z prawa opcji; e) zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, za wyjątkiem sytuacji opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, f) Wykonawca ma obowiązek zrealizowania dostaw w zakresie opcji w terminie obowiązywania umowy.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3 - Osprzęt laparoskopowy - narzędzia elektrochirurgiczne, narzędzia laparoskopowe - elementy zapasowe, narzędzia laparoskopowe trzyczęściowe z możliwością sterylizacji w formie złożonej
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Osprzęt laparoskopowy - narzędzia elektrochirurgiczne, narzędzia laparoskopowe - elementy zapasowe, narzędzia laparoskopowe trzyczęściowe z możliwością sterylizacji w formie złożonej. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4 - Osprzęt do toru wizyjnego będącego w posiadaniu Zamawiającego: INSUFLATOR UHI-4, Źródła Światła Visera Elite 2 CLV-S200-IR, OTV-S300.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Osprzęt do toru wizyjnego będącego w posiadaniu Zamawiającego: INSUFLATOR UHI-4, Źródła Światła Visera Elite 2 CLV-S200-IR, OTV-S300. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5 - Osprzęt endourologiczny - Blok Operacyjny Urologii i Blok Operacyjny Ginekologii
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Osprzęt endourologiczny - Blok Operacyjny Urologii i Blok Operacyjny Ginekologii. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6 - Materiały eksploatacyjne tj. włókna do lasera, jednorazowe igły do biopsji, filtry do insuflacji, łączniki, optyki, przetworniki, sondy do urządzeń produkcji Olympus, jaki posiada Zamawiający
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Materiały eksploatacyjne tj. włókna do lasera, jednorazowe igły do biopsji, filtry do insuflacji, łączniki, optyki, przetworniki, sondy do urządzeń produkcji Olympus, jaki posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7 - Jednorazowy osprzęt do zabiegów laparoskopowych I
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Jednorazowy osprzęt do zabiegów laparoskopowych I. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8 - Jednorazowy osprzęt do zabiegów laparoskopowych II
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Jednorazowy osprzęt do zabiegów laparoskopowych II. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 8 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 8 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9 - Akcesoria do diatermii i technologii Liga Sure do generatora Valleylab LS10 i FT10, jaki posiada Zamawiający
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Akcesoria do diatermii i technologii Liga Sure do generatora Valleylab LS10 i FT10, jaki posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 9 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 9 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10 - Materiały zużywalne do diatermii produkcji ERBE typu VIO, ICC jakie posiada Zamawiający
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Materiały zużywalne do diatermii produkcji ERBE typu VIO, ICC jakie posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 10 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 10 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13 - Pozycjonery żelowe, jednorazowa maska ochronna na oczy, przenośnik taśmowy, pokrowce na przenośniki, pasy stabilizujące, wielorazowy mankiet infuzyjny
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Pozycjonery żelowe, jednorazowa maska ochronna na oczy, przenośnik taśmowy, pokrowce na przenośniki, pasy stabilizujące, wielorazowy mankiet infuzyjny. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 13 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 13 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne jak opisano w SWZ. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14 - Płytki nosowe, stabilizatory, przyrządy do drenażu, arkusze silikonowy, protezki strzemiączka
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Płytki nosowe, stabilizatory, przyrządy do drenażu, arkusze silikonowy, protezki strzemiączka. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 14 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 14 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15 - Czujniki do pomiaru ciśnienia, czujniki do pomiaru rzutu serca do platformy hemodynamicznej EV1000 jaką posiada Zamawiający, czujnik neonatologiczny oraz kaniula
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Czujniki do pomiaru ciśnienia, czujniki do pomiaru rzutu serca do platformy hemodynamicznej EV1000 jaką posiada Zamawiający, czujnik neonatologiczny oraz kaniula. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 15 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 15 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16 - Osłony na mikroskopy OPMI Sensera; OPMI PROergo ref 000000-1087-851 jakie posiada Zamawiający
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Osłony na mikroskopy OPMI Sensera; OPMI PROergo ref 000000-1087-851 jakie posiada Zamawiający. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 16 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 16 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17 - Zestawy do zabiegów Mini-PCNL
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Zestawy do zabiegów Mini-PCNL. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 17 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 17 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19 - Akcesoria do manipulatora macicznego typu MyTube
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Akcesoria do manipulatora macicznego typu MyTube. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 19 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 19 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20 - Włókna jednorazowego użytku dla Bloku Operacyjnego Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej wraz z dzierżawą lasera tulowego do zabiegów urologicznych.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Włókna jednorazowego użytku dla Bloku Operacyjnego Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej wraz z dzierżawą lasera tulowego do zabiegów urologicznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 20 (Załącznik nr 1 do SWZ), Formularze cenowo-ofertowe do Części nr 20 (Załączniki nr 2 i 3 do SWZ) oraz Zestawienie parametrów wymaganych do Części nr 20 (Załącznik nr 4 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 20 (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo-ofertowym do Części nr 20 (Załącznik nr 2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21 - Osprzęt do shavera Olympus Diego Elite i toru wizyjnego Olympus Visera Elite III jaki posiada Zamawiający dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Szczękowo - Twarzowej.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów używanych na Blokach Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Osprzęt do shavera Olympus Diego Elite i toru wizyjnego Olympus Visera Elite III jaki posiada Zamawiający dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Szczękowo - Twarzowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 21 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 21 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21