Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34113300 Pojazdy terenowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34223300 Przyczepy
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Przemysłowa 61
Miejscowość: Tychy
Kod pocztowy: 43-110