2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Gnojnik
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Gnojnik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr 11 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetarg nieograniczony. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: RIiD.271.16.2026