See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 57/z/2026 „Serwis urządzeń instalacji klimatyzacji, wentylacji, agregatów chłodniczych oraz systemów osuszających na terenie Poznania, Biedruska, Nowego Tomyśla, Porażyna, Dolaszewa i Piły w latach 2027 i 2028”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie serwisów urządzeń klimatyzacji, wentylacji, agregatów chłodniczych, systemów osuszających (zgodnie z Dokumentacją Techniczno Rozruchową zwaną dalej DTR) celem utrzymania właściwego stanu technicznego zamontowanych urządzeń i ich prawidłowego funkcjonowania .
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: opublikowano ogłoszenie wstępne w celu skrócenia terminu składania ofert
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zadanie nr 1 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Poznania i Nowego Tomyśla
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Poznania i Nowego Tomyśla
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zadanie nr 2 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w budynkach nr 2, 3, 10, 11, 17, 18, 22, 27, 48, 64 przy ul. Wojska Polskiego 86-90 w Poznaniu
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w budynkach nr 2, 3, 10, 11, 17, 18, 22, 27, 48, 64 przy ul. Wojska Polskiego 86-90 w Poznaniu
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: zadanie nr 3 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Dolaszewa i Piły
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Dolaszewa i Piły
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji (central wentylacyjnych, wentylatorów dachowych, destryfikatorów, kurtyn powietrznych klap pożarowych i chłodnicy wentylatora)w budynku nr 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile.
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji (central wentylacyjnych, wentylatorów dachowych, destryfikatorów, kurtyn powietrznych klap pożarowych i chłodnicy wentylatora)w budynku nr 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile.
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Biedruska.
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Biedruska.
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji, agregatów skraplających firmy: SMAY, SYSTEMAIR, EMERSON i LG w Strażnicy Pożarowej oraz urządzeń wentylacyjnych firmy VTS i VENTURE w budynkach nr 287 i 288 w Porażynie.
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji, agregatów skraplających firmy: SMAY, SYSTEMAIR, EMERSON i LG w Strażnicy Pożarowej oraz urządzeń wentylacyjnych firmy VTS i VENTURE w budynkach nr 287 i 288 w Porażynie.
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7 Serwisowanie agregatów wody lodowej firmy DAIKIN i CLINT w budynku nr 19 przy AL. Powstańców WLKP. 180 w Pile.
Opis: Serwisowanie agregatów wody lodowej firmy DAIKIN i CLINT w budynku nr 19 przy AL. Powstańców WLKP. 180 w Pile
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8 Serwisowanie szaf klimatyzacyjnych, agregatów skraplających i wytwornicy wody lodowej firmy AERMEC w budynkach nr 19 i 12 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile i w budynku nr 252 w Porażynie oraz central wentylacyjnych firmy SWEGON w Strażnicy Pożarowej w Porażynie.
Opis: Serwisowanie szaf klimatyzacyjnych, agregatów skraplających i wytwornicy wody lodowej firmy AERMEC w budynkach nr 19 i 12 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile i w budynku nr 252 w Porażynie oraz central wentylacyjnych firmy SWEGON w Strażnicy Pożarowej w Porażynie
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9 Serwisowanie agregatów skraplających i klimatyzatorów firmy FUJITSU w budynkach nr 19, 12 i 24 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile.
Opis: Serwisowanie agregatów skraplających i klimatyzatorów firmy FUJITSU w budynkach nr 19, 12 i 24 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10 Serwisowanie urządzeń klimatyzacji (firmy MITSUISHI ELECTRIC i SWEGON) w budynku nr 28 przy ul. Bukowskiej 34.
Opis: Serwisowanie urządzeń klimatyzacji (firmy MITSUISHI ELECTRIC i SWEGON) w budynku nr 28 przy ul. Bukowskiej 34
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11 Serwisowanie urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji firmy VBW, VTS, MDV, AERMEC, SENDO, VENTURE i JEVEN w budynku nr 1, 52, 45, ACP 11 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu.
Opis: Serwisowanie urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji firmy VBW, VTS, MDV, AERMEC, SENDO, VENTURE i JEVEN w budynku nr 1, 52, 45, ACP 11 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12 Serwisowanie urządzeń instalacji i wentylacji w obiekcie przy ul. Dąbrowskiego 252 (pływalnia) w Poznaniu.
Opis: Serwisowanie urządzeń instalacji i wentylacji w obiekcie przy ul. Dąbrowskiego 252 (pływalnia) w Poznaniu
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13 Serwisowanie kontenerów z klimatyzacją w obiektach administrowanych w 14 Wojskowym Oddziale Gospodarczym.
Opis: Serwisowanie kontenerów z klimatyzacją w obiektach administrowanych w 14 Wojskowym Oddziale Gospodarczym.