See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: D-36/N/26 Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego w podziale na 42 części w okresie 24 miesięcy
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego w podziale na 42 części w okresie 24 miesięcy na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.
Wewnętrzny identyfikator: D-36/N/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 42 części (zadań). 2. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie, kilka lub na wybraną przez siebie część
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1 - Dren typu Shunty jałowy
Opis: Dren typu Shunty jałowy, z balonami, dodatkowy balon bezpieczestwa, elatyczny i odporny na skręcanie, z tportem, znaczniki co 1cm, dł. 31cm. 8F, 9F, 10F
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1 - Dren typu Shunty jałowy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2 - Jednorazowy sterylny czyścik to elektrod
Opis: Jednorazowy sterylny czyścik to elektrod szpatułkowych pakowany pojedynczo.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2 - Jednorazowy sterylny czyścik to elektrod
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3 -Dren do jamy otrzewnej silikonowy
Opis: 1 Dren do jamy otrzewnej silikonowy z nitką radiacyjną 4-6 otwory boczne dł. 30- 50 cm 2 CH15 3 CH18 4 CH 21-22 5 CH 24 6 CH 27-28 7 CH 30 8 CH 36
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3 -Dren do jamy otrzewnej silikonowy
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4 -Dreny, filtry
Opis: 1 Dren do oddymiania 2 Filtr, sterylny, do insuflacji
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4 -Dreny, filtry
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5 -Powieszki (lejce) naczyniowe
Opis: 1 Powieszki (lejce) naczyniowe: gumki silikonowe pod naczynia, moczowody i nerwy, w rozmiarze ok 40- 75 cm, średnica ok. 2,4 x 1 x 2 mm. Sterylnie pakowane pojedyńczo w kolorze: 2 niebieskim 3 czerwonym 4 żółtym 5 białym
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5 -Powieszki (lejce) naczyniowe
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6 -Powieszki (lejce) naczyniowe
Opis: Licznik igieł i ostrzy, wykonany z polipropylenu wysokiej gęstości, w kolorze czerwonym z przeźroczystym wieczkiem o wym. Min. 5,0cm x min 11 cm. Wewnatrz pojedyńcza taśma magnetyczna podzielona na pola posiadające oznaczenia cyfrowe dla łatwego liczenia igieł bądź ostrzy ( na 10szt- poj 20szt), na spodzie pojemnika tasma przylepna umozliwiajaca przytwierdzenie licznika/pojemnika do powierzchni sterylnej. Zachodzące na siebie krawędzie wieczek pojemników, pasywny zamek zatrzaskowy, dwuczęściowa konstrukcja, produkt bezlateksowy, sterylny.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6 -Powieszki (lejce) naczyniowe
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7 -Marker medyczny
Opis: Marker medyczny do znakowania skóry, sterylny
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7 -Marker medyczny
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8-Dren jednorazowy
Opis: Dren 28,7 cm jednorazowy do połączeń szeregowych z łącznikiem kątowym
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8-Dren jednorazowy
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9-Przyrząd do zdejmowania ostrzy chirurgicznych
Opis: Przyrząd do zdejmowania ostrzy chirurgicznych, niesterylny, jednorazowy. Pozwalajacy na łatwe i bezpieczne usówanie ostrzy wszystkich rozmiarów o mocowaniach nr 3 i 4. Konstrukacja przezroczysta, każde ostrze jest zamykane w specjalnej kapsule, którą można bezpiecznie umieścić w pojemniku utylizacyjnym.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9-Przyrząd do zdejmowania ostrzy chirurgicznych
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10-Aspirator endometrialny
Opis: Kaniula z tworzywa sztucznego do aspiracji materiału komórkowego z endometrium rozmiar średnica 2-4mm dł. 10- 20 cm, jednorazowy , sterylny.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10-Aspirator endometrialny
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11-Kaniule typu Yankauer
Opis: 1 Kaniula typu Yankauer, jałowa zagięta bez kontroli ssania, długośc 17cm, CH 12-13 2 Kaniula typu Yankauer, jałowa zagięta bez kontroli ssania, długośc 22cm, łącznik schodkowy do połączenie z drenem o różnej średnicy, CH 10-12
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11-Kaniule typu Yankauer
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12-Cewnik do embolektomii typu Fogarty
Opis: Cewnik do embolektomii typu Fogarty, giętkie, bardzo dobrze wycentrowane, widoczne w skopii, rózne kolory dla różnych średnic, dł. ok. 80cm Rozmiary: CH-3, CH-4, CH-5, CH-6, CH-7
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12-Cewnik do embolektomii typu Fogarty
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13-Kateter do szkowania jelit
Opis: Kateter do szkowania jelit; trzykanałowy, długosc ok 300 cm, balon o pojemności 15ml (powietrze), rozmiar 22F
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13-Kateter do szkowania jelit
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14-Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej
Opis: Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej ucha środkowego, kształt zapewniający dobre zamocowanie na błonie bębenkowej, usuwanie za pomocą nitki, dobrą wentylację i ewentualne wprowadzenie leku. o ∅ 1,15mm
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14-Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15-Jednorazowe sterylne ewakuatory laparoskopowe, worki laparaskopowe
Opis: 1 Jednorazowy sterylny ewakuator laparoskopowy, pojemność 200 ml i 400ml, łatwy w obsłudze, otwierany samoczynnie, przeźroczysty materiał wytrzymujący wysokie naprężenia i ciśnienia (napięcie o sile 60N), ścianki worka nieprzepuszczalne dla płynów, automatycznie utrzymujący woreczek otwarty bez dalszej manipulacji i bez blokowania trokara, tubus z 2 bocznymi uchwytami przeznaczony do trocara o średnicy 10mm 2 Jednorazowy sterylny ewakuator laparoskopowy, pojemność 800ml, 1200ml i 1500ml,kompatybilny z trocarem o średnicy 10mm, 11mm i 12mm, łatwy w obsłudze, otwierany samoczynnie, przeźroczysty materiał wytrzymujący wysokie naprężenia i ciśnienia (napięcie o sile 60N), ścianki worka nieprzepuszczalne dla płynów, automatycznie utrzymujący woreczek otwarty bez dalszej manipulacji i bez blokowania trokara, tubus z 2 bocznymi uchwytami 3 Worek laparoskopowy do trokara 10-12mm, średnica 125mm, pojemność 110ml, podwójne ścianki worka, nie zawierają elementów metalowych, sterylny
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15-Jednorazowe sterylne ewakuatory laparoskopowe, worki laparaskopowe
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16-Klej tkankowy
Opis: Klej tkankowy sterylny dwuskładnikowy 2m- strzykawka+ końcówka aplikatora
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16-Klej tkankowy
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17 -Zestaw części zamiennych do morcelatora
Opis: Zestaw części zamiennych do morcelatora. 1 opakowanie zawiera 5 zestawów, każdy zapakowany sterylnie i przeznaczony do jednorazowego użycia. Jeden zestaw zawiera : 1szt. Nóż, ϕ 15mm, długość użytkowa 9,5 cm- 1 szt., uszcelka 33szt. Płytka zaworu
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17 -Zestaw części zamiennych do morcelatora
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18 -Pojemnik do gromadzenia i utylizacji odpadów medycznych
Opis: Pojemnik do gromadzenia i utylizacji odpadów medycznych, hermetyczne uszczelnienie pokrywy dzięki zastosowaniu stałego kleju, uchwyty boczne ułatwiające transport, wysoka odporność na przebicia, wskaźnik poziomu maksymalnego napełnienia. Wymiary: wysokość 64-65cm, długość 40 cm, szerokość 30cm
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18 -Pojemnik do gromadzenia i utylizacji odpadów medycznych
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19 -Sterylny retraktor chirurgiczny
Opis: Sterylny retraktor chirurgiczny składający się z 2 obręczy sztywnej i miękkiej połączonych trwałą folią umożliwiającą 360 stopniową retrakcję. Retraktor zapewnia całkowita separację powłok brzusznych od narządów wewnętrznych . Bez lateksu. Rozmiar s (nacięcie 2,5-6cm), rozmiar m (nacięcie 5-9cm).
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19 -Sterylny retraktor chirurgiczny
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20-Dreny rurkowe
Opis: 1 Dren rurkowy sterylny (wielokanalikowy) rozmiar 20mmx400mm, 7- kanalików 2 Dren rurkowy sterylny (wielokanalikowy) rozmiar 25mmx400mm, 9- kanalików 3 Dren rurkowy sterylny (wielokanalikowy) rozmiar 35mmx400mm, 12- kanalików 4 Dren rurkowy sterylny (wielokanalikowy) rozmiar 45mmx400mm, 16- kanalików
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20-Dreny rurkowe
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21 -Koagulacja
Opis: 1. Monopolarny uchwyt elektrod jednorazowego użytku, sterylny, z przełącznikiem przyciskowym (cięcie i koagulacja), z wyjmowaną elektrodą nożową z trzonkiem Ø2,4mm, długość całkowita elektrody 182-192mm, przewód o długości min. 5m, wtyczka 3 bolcowa. Każdy uchwyt sterylnie zapakowany. Jedno opakowanie zawiera 50 sterylnych, monopolarnych uchwytów jednorazowego użytku. (1 op. = 50szt). 2. Uchwyt elektrod, wąski, z dwoma przyciskami, długość 145-150mm, do elektrod z trzonkiem Ø4mm, sześciokątnym zabezpieczeniem przed obrotem, z kablem o dł. min. 4,5m, wtyczka 3-bolcowa. 3. Uchwyt elektrod, wąski, z dwoma przyciskami, długość 145-150mm, do elektrod z trzonkiem Ø4mm, sześciokątnym zabezpieczeniem przed obrotem, z kablem o dł. min. 4,5m, wtyczka 1-bolcowa Ø5mm. 4. Elektroda nożowa, prosta, długość 62-65mm, trzonek Ø4mm, wymiary noża 2,6-2,8mm x 0,6-0,8mm x 13-15mm; przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji / opakowanie 5 szt. 5. Elektroda kulkowa, prosta, długość 49mm, kulka Ø4mm, trzonek Ø4mm; przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji / opakowanie 5 szt. 6. Elektroda półpętla, przedłużona, prosta, długość 138mm, trzonek Ø4mm, wymiar pętli 20mm x 20mm; przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji 7. Elektroda półpętla, przedłużona, prosta, długość 133mm, trzonek Ø4mm, wymiar pętli 20mm x 15mm; przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji 8. Szczypce bipolarne, proste, długość 195mm, końcówka 8mm x 2mm ze stali nierdzewnej, złącze 2-bolcowe płaskie. 9. Kabel bipolarny do pęset, długość min. 4,5m, wtyczka od strony instrumentu - dwa bolce płaskie, od strony aparatu 2-bolcowa 28mm. 10. Kabel bipolarny do pęset, długość 4m, wtyczka od strony instrumentu - dwa bolce płaskie, od strony aparatu żeńska Ø4mm 11. Instrument do zamykania naczyń do Ø5mm, wielorazowego użytku - klemy do chirurgii otwartej dł. 160-170mm, z zaczepem, końcówka zagięta dł. 15mm, szerokość 1,5mm - 3mm, pokryta powłoką nieprzywierającą, kabel min. 4,5m z funkcją automatycznego rozpoznawania i dobierania parametrów przez aparat; przeznaczenie do min. 50 cykli sterylizacji 12. Elektroda neutralna jednorazowego użytku, dzielona po obwodzie, powierzchnia 108-112 cm2, podłoże wykonane z wodoodpornej, elastycznej pianki; skrzydełka zapobiegające przypadkowemu odklejeniu; klej w części brzeżnej i hydrożel w części przewodzącej przyjazne dla skóry; dla dzieci i dorosłych powyżej 5kg / 1 opakowanie = 100 szt 13. Kabel do elektrod neutralnych, długość min.4,5m, od strony elektrody zakończony klipsem 2,5cm, od strony aparatu wtyczka płaska z bolcem (REM) 14. Kabel do elektrod neutralnych, długość 4,5m, od strony elektrody zakończony klipsem 2,5cm, od strony aparatu wtyczka 1-bolcowa Ø6,3mm 15. Instrument bipolarny, wielorazowy, przeznaczony do chirurgii laparoskopowej, długość 360mm- 1szt/zestaw. Zamawiający wymaga, aby w skład instrumentu (1 zestawu) wchodziły: rączka/uchwyt z wbudowanym kablem o długości min. 4,5m z wtyczką od strony aparatu: 2-bolce 28mm, tuba oraz wkład typu dysektor Maryland. Średnica tuby: 5mm 16. Wkład do instrumetu laparoskopwego bipolarnego, wkład typu: dysektor Maryland; długość robocza 360mm, średnica 5mm. 17. Kabel bipolarny do pęset, długość min. 4,5m, wtyczka od strony instrumentu - dwa bolce płaskie, od strony aparatu 2-bolcowa 28mm 18. Jednorazowy, laparoskopowy instrument bupolarny do zamykania naczyń do 7mm, prowadnica dł. 37cm, średnica 5mm, szczęki Maryland pokryte powłoką ograniczającą przywieranie tkanek z wbudowanym nożem aktywowanym spustem, działający niezależnie od procesu zamykania naczyń, możliwość rotacji 360 °, aktywacja z uchwytu, możliwość włączenia lub wyłączenia zatrzasku w uchwycie- 5szt. Instrument musi być kompatybilny i automatycznie rozpoznawany przez diatermię. 19. Adapter monopolarny, wtyczka od strony aparatu 3-bolcowa, do podłączenia instrumentów Erbe 5mm; 20. Przedłużka elektrody, długość 105mm, trzonek Ø2,4mm, do elektrod z trzonkiem Ø2,4mm 21. Elektroda nożowa przedłużona, prosta, trzonek Ø2,4mm, długość 154mm
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21 -Koagulacja
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część nr 22 -Trokary i klipsy
Opis: 1 Klips tytanowy rozmiar L, wykonany z biologicznie obojętnego tytanu, długość całkowita po zamknięciu 12mm, zakres rozmiaru średnicy naczyń 3,5mm-7,5mm, posiadający wewnętrzne i zewnętrzne rowkowanie zabezpieczające przed zsunięciem się z naczynia i wysunięciem z klipsownicy, klipsy pasujące do aplikatorów będących na wyposażeniu szpitala, produkt posiadający Deklarację Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylepne naklejki (nie papierowa część blistra) do umieszczenia w dokumentacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 2 Klips tytanowy rozmiar ML, wykonany z biologicznie obojętnego tytanu, długość całkowita po zamknięciu 8,25mm, zakres rozmiaru średnicy naczyń 2,5mm-4mm, posiadający wewnętrzne i zewnętrzne rowkowanie zabezpieczające przed zsunięciem się z naczynia i wysunięciem z klipsownicy, klipsy pasujące do aplikatorów będących na wyposażeniu szpitala, produkt posiadający Deklarację Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylepne naklejki (nie papierowa część blistra) do umieszczenia w dokumentacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 3 Klips polimerowy rozmiar L, klipsy z wewnętrzna górną i dolną płaszczyzną zaopatrzona na całej długości ramienia klipsa w dwukierunkowy naprzemienny układ zębów osadzonych w przeciwnych kierunkach o kącie podcięcia 45stopni oraz w walce stabilizacyjne na górnej i dolnej wewnętrznej płaszczyźnie ramion klipsa (do wyboru przez Zamawiającego), produkt posiadający Deklaracje Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylepne naklejki (nie papierowa część blistra ) do umieszczenia w dokumentacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 4 Klips polimerowy rozmiar XL, przeznaczony do zamykania dużych tkanek 7-16mm klips o podwyższonej stabilności na naczyniu. Wewnętrzna górna i dolna płaszczyzna zaopatrzona na całej długości ramienia klipsa w zęby zakończone ostrzem o kącie podcięcia 45 stopni, produkt posiadający Deklaracje Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylepne naklejki (nie papierowa część blistra ) do umieszczenia w dokumentacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 5 Klips polimerowy rozmiar XXL, przeznaczony do zamykania dużych tkanek 10-22mm (apendektomia), klips o podwyższonej stabilności na naczyniu. Wewnętrzna górna i dolna płaszczyzna zaopatrzona na całej długości ramienia klipsa w zęby zakończone ostrzem o kącie podcięcia 45 stopni, produkt posiadający Deklaracje Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylepne naklejki (nie papierowa część blistra ) do umieszczenia w dokumnetacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 6 Klips tytanowy rozmiar XS, wykonany z biologicznie obojętnego tytanu, długość całkowita po zamknięciu 2,20mm, łatwy załadunekklipsa do klipsownicy, równoległe zamykanie ramion klipsa na całej długości, pojedynczy podłużny rowek wzdłuż całej wewnętrznej powierzchni klipsa, kompatybilne z klipsownicami o przekroju szczek w kształcie litery V 50-60 stopni, produkt posiadajacy Deklarację Zgodności w klasyfikacji IIb, do każdego zasobnika dołączone samoprzylene naklejki (nie papierowa część blistra) do umieszczenia w dokumentacji medycznej pacjenta, termin ważności 5 lat od daty produkcji, magazynek zawierający 6 sztuk klipsów, sterylne. 7 Zestaw trokarów laparoskopowych, trokar bezpieczny z ostrzem rozpychającym 5mm, długość 10cm+ dodatkowa kaniula 5mm, długość 10cm, trokar bezpieczny z ostrzem rozpychającym 10mm, długość 10cm + dodatkowa kaniula 10mm, długość 10cm, trokary z kaniulami żebrowanymi, posiadającymi zawór do insuflacji, odłączana obudowa uszczelki ułatwiająca usuwanie próbek oraz szybką desuflację, igła Veresa 12cm, produkty w jednym opakowaniu producenta, sterylny. 8 Igła Veresa, długość 120mm i 150mm (do wyboru), port do insuflacji z zaworem obrotowym 360 stopni, optyczny wskaźnik aktywacji igły, sterylna 9 Nożyczki laparoskopowe LIMITED USE, średnica 5mm, typ Metzenbaum- zagięte wyposażone w kanał płuczący oraz 4mm port do koagulacji, kanał płuczący umieszczony przy pokrętle, zatyczka sylikonowa zamykająca kanał płuczący, nożyczki umożliwiające 9 krotna sterylizację w autoklawie, wskaźnik ilości sterylizacji, oznaczenie kolorystyczne rodzaju narzędzia, sterylne 10 Wielorazowa klipsownica laparoskopowa z artykulacją, zagięcie szczęk 60 stopni, rotacja trzony 360 stopni, długość robocza ok 36cm i 47cm do wyboru, średnica trzonu 10mm. Kompatybilna z klipsami polimerowymi w rozmiarze ML, L i XL do wyboru przez zamawiającego, kanał płuczący na pokrętle, kolor pokrętła zgodny z kolorem zasobnika z klipsami. 11 Wielorazowa klipsownica laparoskopowa, kompatybilna z klipsami polimerowymi w rozmiarze XXL, rotacja trzonu 360 stopni, długość robocza 33cm, średnica trzonu 10mm, kanał płuczący na pokrętle z sylikonową zatyczka, kolor pokrętła zgodny z kolorem zasobnika z klipsami, rozmiar i nazwa producenta trwale umieszczona na końcu dystalnym klipsownicy 12 Wielorazowa klipsownica laparoskopowa, rozmiar M/L, L i XL (do wyboru przez zamawiającego), kompatybilna z klipsami polimerowymi, obrotowa, rotacja 360 stopnia, średnica trzonu 10mm, długość robocza 33omm, ergonomiczne pięcioramienne pokrętło , kanał płuczący na pokrętle z sylikonową zatyczką, barwa pokrętła zgodna z kolorem zasobnika z klipsami tytanowymi, opakowanie zewnętrzne karton, wewnętrzna gąbka zabezpieczająca przed uszkodzeniem klipsownicy 13 Wielorazowa klipsownica laparoskopowa uniwersalna (jedna klipsownica do dwóch rozmiarów klipsów), rozmiar L/XL,
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 22 -Trokary i klipsy
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część nr 23 -Staplery, kleszczyki
Opis: 1 Stapler skórny z 15, 25,35 i 55 zszywkami (do wyboru przez zamawiającego), boczny wskaźnik ilości zwszywek , zszywki standardowe , sterylny 2 Uniwersalne kleszczyki do zdejmoweania zszywek metalowych ( strandardowych, szerokich i wysokich)
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 23 -Staplery, kleszczyki
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część nr 24 -Zestawy do grawitacyjnego płukania i wymuszonego ssania
Opis: Sterylny jednorazowy zestaw do grawitacyjnego płukania i wymuszonego ssania. Długość antyrefleksyjnego, odłączonego trzonu 33 cm i 45cm, 5mm średnicy. Możliwość podłączenia trzonu o średnicy 10mm. Przeźroczysta rękojeść z jednokierunkową zastawką , zapobiegającą zarzucaniu roztworu soli fizjologicznej, uchwyt obsługiwany prawa lub lewa ręką, przyciski funkcyjne kodowane kolorem i literami. Proksymalnie umieszczona irygacja zapobiega zablokowaniu ssaka. Umieszczona proksymalnie w rękojeści zastawka, umożliwia wprowadzenie 3 przewodu płukania zakończona końcówką z podwójnymi zaciskami i grotami umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch butelek soli fizjologicznej dla lepszego efektu grawitacyjnego. Przewody ssania i płukania zespolone nietrwale co pozwala na łatwe rozdzielenie w czasie przygotowania pola operacyjnego w zależności od potrzeb i rozmieszczenia urządzeń. Przewody przezroczyste o niskim stopniu skręcalności
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 24 -Zestawy do grawitacyjnego płukania i wymuszonego ssania
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część nr 25 - Siatki do zabiegów
Opis: 1. Makroporowa monofilamentowa niewchłanialna siatka polipropylenowa. (...) Rozmiar 5x10cm 2. Makroporowa monofilamentowa niewchłanialna siatka polipropylenowa. (...) Rozmiar 7,5x15cm 3. Makroporowa monofilamentowa niewchłanialna siatka polipropylenowa. (...) Rozmiar 10x15cm 4. Makroporowa monofilamentowa niewchłanialna siatka polipropylenowa. (...) Rozmiar 15x15cm 5. Makroporowa monofilamentowa niewchłanialna siatka polipropylenowa. (...) Rozmiar 30,5x 30,5cm 6. Siatka przepuklinowa samorozprężalna, częściowo wchłanialna, sterylna proteza z biwchłanialna powłoką. (...) Rozmiar 11x 14cm 7. Siatka przepuklinowa samorozprężalna, częściowo wchłanialna, sterylna proteza z biwchłanialna powłoką. (...) Rozmiar 13,8x 17,8cm 8. Siatka przepuklinowa samorozprężalna, częściowo wchłanialna, sterylna proteza z biwchłanialna powłoką. (...) Rozmiar 19,6x 24,6cm 9. Siatka przepuklinowa samorozprężalna, częściowo wchłanialna, sterylna proteza z biwchłanialna powłoką. (...) Rozmiar 22,1x 27,1cm 10. Siatka przepuklinowa samorozprężalna, częściowo wchłanialna, sterylna proteza z biwchłanialna powłoką. (...) Rozmiar 27,4x 34,9cm 11. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 11,4x 11,4cm 12. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 15,2x 15,2cm 13. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 10,2x 15,2 cm 14. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 15,2x 25,4 cm 15. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach.(...)Rozmiar 17,8x 22,9 cm 16. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 15,2x 20,3cm 17. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 20,3x 25,4cm 18. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar 25,4x 33 cm 19. Siatki do zabiegów laparoskopowych do położenia na jelitach. (...) Rozmiar30,5x 35,6 cm 20. Siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową. (...) Rozmiar 7.9x 13,4cm Left/ Right Medium (stronę siatki określa zamawiający) 21. Siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową. (...) Rozmiar 7.9x 10,3x 15,7 cm Left/ Right Large(stronę siatki określa zamawiający) 22. Siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową . (...) Rozmiar 12,2x 17 cm Left/ Right Extra Large (stronę siatki określa zamawiający 23. Siatka do zaopatrywania przepuklin pępkowych. (...) Rozmiar 4, 3 cm 24. Siatka do zaopatrywania przepuklin pępkowych. (...) Rozmiar 6,4 cm 25. Siatka do zaopatrywania przepuklin pępkowych. (...) Rozmiar 8 cm 26. Siatka polipropylenowa monofilamentowa nasączona wchłanialnym klejem w czasie 7-10 dni. (...) Rozmiar 7,5x 15,5 cm prawa/ lewa ( do wyboru przez zamawiającego) 27. Narzędzie dedykowane do mocowania siatek. Ładunki wchłanialne, zbudowane z PLA (poliaktyd) na bazie kwasu mlekowego. Ładunek wielkości 6,7 mm. Część penetrująca 5,9 mm. Ładunek z gładką głową, wydrążonym rdzeniem i atraumatycznym nagwintowaniem. średnica głowy 4,2mm. Długość trzonu 36cm. Ładunki całkowicie wchłaniają się po 12- 18 miesiącach. Zawiera 30 zszywek. Urządzenia mają wskaźnik zużycia ładunków, jednorazowe i sterylne. zestawy pakowane po 5 szt.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 25 - Siatki do zabiegów
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część nr 26 - Środki hemostatyczne, aplikatory
Opis: 1 Środek hemostatyczny w postaci proszku, pochodzenia roślinnego do użycia jako wchłanialny środke hemostatyczny, pomagający w tamowaniu krwawień podczas zabiegów chirurgicznych. Nie zawierający skłądników pochodzenia zwierzęcego ani ludzkiego. Możliwości zastosowania w laparoskopii wraz zaplikatorem z poz 2/3. Calkowita wchłanialność w ciągu max. 48 godzin. Gotowy do uzycia po wyjęciu z opakowania bez konieczności wcześniejszego przygotowania. Nie wymagający przechowywania w specjalnych warunkach. Środek przeznazony do stosowania przy autotransfuzjach krwi zatwierdzony przez FDA. 2 Aplikator laparoskopowy, elastyczny, dł. 38cm 3 Aplikator elastyczny, dł. 14 cn, 2szt.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 26 - Środki hemostatyczne, aplikatory
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część nr 27- Siatki, narzędzia laparaskopowe
Opis: 1 Elastyczna, transparentna, kompozytowa siatka do zaopatrywania przepuklin brzusznych oraz pooperacyjnych, składająca się z niewchłanialnych monofilamentnych włókien poliestrowych tkanych w strukturze 3D, pokrytych błoną zapobiegającą powstawaniu zrostów z biowchłanialnego kolagenu hydrofilowego. Siatka posiadajaca właściwości tymczasowego przylegania do otrzewnej do czasu jej umocowania staplerem. Siatka posiadajaca znacznik kierunkowy w kolorze zielonym, możliwość przycięcia siatki do pożądanego rozmiaru. Rozmiar pora 3,3 x 2,3mm, grubość 0,7 mm, gramatura siatki 66g/m2. Siatka o wymiarach 20cm x 15 cm 2 Elastyczna, transparentna, kompozytowa siatka do zaopatrywania przepuklin brzusznych oraz pooperacyjnych, składająca się z niewchłanialnych monofilamentnych włókien poliestrowych tkanych w strukturze 3D, pokrytych błoną zapobiegającą powstawaniu zrostów z biowchłanialnego kolagenu hydrofilowego. Siatka posiadajaca właściwości tymczasowego przylegania do otrzewnej do czasu jej umocowania staplerem. Siatka posiadajaca znacznik kierunkowy w kolorze zielonym, możliwość przycięcia siatki do pożądanego rozmiaru. Rozmiar pora 3,3 x 2,3mm, grubość 0,7 mm, gramatura siatki 66g/m2. Siatka o wymiarach 20cm x 25 cm 3 Elastyczna, transparentna, kompozytowa siatka do zaopatrywania przepuklin brzusznych oraz pooperacyjnych, składająca się z niewchłanialnych monofilamentnych włókien poliestrowych tkanych w strukturze 3D, pokrytych błoną zapobiegającą powstawaniu zrostów z biowchłanialnego kolagenu hydrofilowego. Siatka posiadajaca właściwości tymczasowego przylegania do otrzewnej do czasu jej umocowania staplerem. Siatka posiadajaca znacznik kierunkowy w kolorze zielonym, możliwość przycięcia siatki do pożądanego rozmiaru. Rozmiar pora 3,3 x 2,3mm, grubość 0,7 mm, gramatura siatki 66g/m2. Siatka o wymiarach 10cm x 15 cm 4 Siatka monofilamentowa, częściowo wchłanialna, dwuskładnikowa, zbudowana z monofilamentu polipropylenowego i polilaktydu o wadze 80g/m2, wielkość oczka 1,6 x 1,0 mm, siatka samomocująca o epileptycznym kształcie z klapą samomocującą umożliwiającą regulację luzu wokoł powrózka nasiennego. Rozmiar siatki 12 x 8 cm prawostronna 5 Siatka monofilamentowa, częściowo wchłanialna, dwuskładnikowa, zbudowana z monofilamentu polipropylenowego i polilaktydu o wadze 80g/m2, wielkość oczka 1,6 x 1,0 mm, siatka samomocująca o epileptycznym kształcie z klapą samomocującą umożliwiającą regulację luzu wokoł powrózka nasiennego. Rozmiar siatki 12 x 8 cm lewostronna 6 Siatka monofilamentowa, częściowo wchłanialna, dwuskładnikowa, zbudowana z monofilamentu polipropylenowego i polilaktydu o wadze 73g/m2, wielkość oczka 1,1 x 1,7 mm, siatka samomocująca o prostokątnym kształcie. Rozmiar siatki 15 x 30 cm 7 Wchłanialny syntetyczny system do zamykania ran, monofilamentowy, zbudowany z glikolidu, dioksanonu i węglanu trimetylu, system składającyy się z igły chirurgicznej na jednym końcu, pętlowy chwytak na drugim końcu oraz jednokierunkowych haczyków, czas podtrzymywania około 30 dni, czas całkowitego wchłaniania 90- 110 dni. Zdolnośc zbliżania tkankowego : po 7 dniach min 90% pierwotnej wytrzymałości, po 14 dniach min 75% pierwotnej wytrzymałości, grubość 3/0, 4/0, długość 15,23,30 cm, igła 1/2 koła okrągła, 3/8 koła odwrotnie tnąca kosmeczyczna, 19mm, 26mm pakowane po 12 szt w opakowaniu 8 Narzędzia laparoskopowe o średnicy 5 mm i długości szaftu 36 cm jednorazowego użytku z 15 wstępnie załadowanymi wchłanialnymi wkrętkami o wysokości 5,1 mm, pakowane po 6 sztuk w opakowaniu 9 Narzędzia laparoskopowe o średnicy 5 mm i długości szaftu 36 cm jednorazowego użytku z 30 wstępnie załadowanymi wchłanialnymi wkrętkami o wysokości 5,1 mm, pakowane po 6 sztuk w opakowaniu 10 Urządzenie jednorazowego użytku do szycia nacięć po wprowdzeniu trokarów pakowane po 12 szt w opakowaniu 11 Siatka monofilamentowa wykonana z polipropylenu o wadze 46g/m2, wielkośc porow 2,0 x 2,4 mm, siatka o wymiarach 15x 15cm 12 Lekka siatka częściowo wchłanialna z systemem samomocujacym do zaopatrywania przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową, zbudowana z monofilamentu poliestrowego i polilaktydu, o ciężarze jednostkowym 82 g/m2 ( po wchłonięciu poliaktydu 49 g/m2) o rozmiarze porów 1,8 x 1,8mm. Powłoka antyadchezyjna na górnej części siatki ułatwiajaca jej rozkładanie. siatka posiada trójwymiarowy kształt dopasowujący się do budowy anatomicznej. Rozmiar 15x 10 cm prawa 13 Lekka siatka częściowo wchłanialna z systemem samomocujacym do zaopatrywania przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową, zbudowana z monofilamentu poliestrowego i polilaktydu, o ciężarze jednostkowym 82 g/m2 ( po wchłonięciu poliaktydu 49 g/m2) o rozmiarze porów 1,8 x 1,8mm. Powłoka antyadchezyjna na górnej części siatki ułatwiajaca jej rozkładanie. siatka posiada trójwymiarowy kształt dopasowujący się do budowy anatomicznej. Rozmiar 15x 10 cm lewa
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 27- Siatki, narzędzia laparaskopowe
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część nr 28 - Staplery
Opis: 1 Jednorazowy stapler okrężny, wygięty, z kontrolowanym dociskiem tkanki i regulowaną wysokością zamknięcia zszywki o wymiarze od 1,5 mm do min. 2,2 mm. Rozmiary staplera: 21 mm. Wysokość otwartej zszywki minimum 5,2 mm. Ergonomiczny uchwyt staplera pokryty antypoślizgową gumową powłoką. (3szt./op.) 2 Jednorazowy stapler okrężny, wygięty, z kontrolowanym dociskiem tkanki i regulowaną wysokością zamknięcia zszywki o wymiarze od 1,5 mm do min. 2,2 mm. Rozmiary staplera: 25 mm. Wysokość otwartej zszywki minimum 5,2 mm. Ergonomiczny uchwyt staplera pokryty antypoślizgową gumową powłoką. (3szt./op.) 3 Jednorazowy stapler okrężny, wygięty, z kontrolowanym dociskiem tkanki i regulowaną wysokością zamknięcia zszywki o wymiarze od 1,5 mm do min. 2,2 mm. Rozmiary staplera: 29 mm. Wysokość otwartej zszywki minimum 5,2 mm. Ergonomiczny uchwyt staplera pokryty antypoślizgową gumową powłoką. (3szt./op.) 4 Jednorazowy stapler okrężny, wygięty, z kontrolowanym dociskiem tkanki i regulowaną wysokością zamknięcia zszywki o wymiarze od 1,5 mm do min. 2,2 mm. Rozmiary staplera: 33 mm. Wysokość otwartej zszywki minimum 5,2 mm. Ergonomiczny uchwyt staplera pokryty antypoślizgową gumową powłoką. (3szt./op.) 5 Jednorazowy stapler zamykająco tnący z zakrzywioną główką (kształt półksiężyca), długość linii cięcia 40mm. Stapler umożliwia 5-krotne przeładowanie ładunku i 6 wystrzeleń podczas jednego zabiegu, zawiera ładunek w kolorze niebieskim do tkanki standardowej o wysokości zszywki otwartej 3,5 mm, po zamknięciu 1,5 mm. Zszywki zamykają się w wielopłaszczyznowej techologii 3D. Zszywki wykonane ze stopu tytanu. Ładunek posiada chwytną powierzchnię, z wysuniętymi lożami zszywek ponad jego powierzchnię, nadające dodatkową kompresję na tkankę i przytrzymujące ją przed i podczas wystrzelenia zszywek. (3szt./op.) 6 Jednorazowy stapler zamykająco tnący z zakrzywioną główką (kształt półksiężyca), długość linii cięcia 40mm. Stapler umożliwia 5-krotne przeładowanie ładunku i 6 wystrzeleń podczas jednego zabiegu, zawiera ładunek w kolorze zielonym do tkanki grubej o wysokości zszywki otwartej 4,7 mm, po zamknięciu 2 mm. Zszywki zamykają się w wielopłaszczyznowej techologii 3D. Zszywki wykonane ze stopu tytanu. Ładunek posiada chwytną powierzchnię, z wysuniętymi lożami zszywek ponad jego powierzchnię, nadające dodatkową kompresję na tkankę i przytrzymujące ją przed i podczas wystrzelenia zszywek (3szt./op.) 7 Ładunek w kolorze niebieskim do staplera z zakrzywioną głowicą o długości linii cięcia 40mm, do tkanki standardowej. Wysokość otwartej zszywki 3,5 mm, po zamknięciu 1,5 mm. Zszywki zamykają się w wielopłaszczyznowej techologii 3D. Zszywki wykonane ze stopu tytanu. Ładunek posiada chwytną powierzchnię, z wysuniętymi lożami zszywek ponad jego powierzchnię, nadające dodatkową kompresję na tkankę i przytrzymujące ją przed i podczas wystrzelenia zszywek (6szt./op.) 8 Ładunek w kolorze zielonym do staplera z zakrzywioną głowicą o długości linii cięcia 40mm, do tkanki grubej. Wysokość otwartej zszywki 4,7 mm, po zamknięciu 2,0 mm. Zszywki zamykają się w wielopłaszczyznowej techologii 3D. Zszywki wykonane ze stopu tytanu. Ładunek posiada chwytną powierzchnię, z wysuniętymi lożami zszywek ponad jego powierzchnię, nadające dodatkową kompresję na tkankę i przytrzymujące ją przed i podczas wystrzelenia zszywek (6szt./op.)
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 28 - Staplery
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część nr 29 - Koagulacja jednorazowa
Opis: Uchwyt jednorazowego użytku, sterylny o długości rękojeści 155mm, z elektrodą nożową, dwoma przyciskami, kablem długości 3 m, średnica 2,4 mm, wtyk ERBE, op= 10szt
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 29 - Koagulacja jednorazowa
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część nr 30 - Mankiety wielorazowe do szybkiego toczenia krwi
Opis: Mankiet wielorazowy do szybkiego toczenia krwi, pojemność 1000ml. Wykonane z gładkiego tworzywa sztucznego
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 30 - Mankiety wielorazowe do szybkiego toczenia krwi
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część nr 31 - Elektrody multifunkcyjne do defibrylacji
Opis: Elektrody multifunkcyjne do defibrylacji dla pacjenta dorosłego i dziecka 10 kg i powużej. Powierzchnia przewodzącego żelu na elektrodzie- 75 cm2. Długośc przewodu zasilającego (+/-1cm) 120 cm. Czynność funkcjonalna przyklejonej elektrody na skórze- 24 godziny. Elektroda wrażliwa na 50 wyładowań defibrylatora. Pakowana jednostkowo parami. Na opakowniu zewnętrznym widoczny nr referencyjny produktu, dokładna nazwa i producent. Temperatura przechowywania elektrod 15- 35 st C. Kompatybilne z defibrylatorem Philips DFN 100 EFFICIA
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 31 - Elektrody multifunkcyjne do defibrylacji
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część nr 32 - Kateter do histerosalpingografii
Opis: Kateter do histerosalpingografii- dwukanałowy kateter widoczny w promieniach RTG- zawór odcinający regulujący ciśnienie w baloniku- koncówka do wstrzykiwań kontrastu w czasie badania - zacisk w drenie blokujący wypływ kontrastu przy zmianie strzykawki- łatwe i szybkie napełnianie i opróznianie balonu. Różne rozmiary: 12F, 8F, 5F.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 32 - Kateter do histerosalpingografii
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część nr 33 - Staplery
Opis: 1 Stapler liniowy jednorazowy szyjący, dł. szwu 60 mm, dwa rzędy tytanowych spłaszczonych zszywek na całej długości, wysokość zszywek 3,5 mm lub 4,8 mm łącznie do 8 strzałów, z prowadnikiem tnącym po wyzwoleniu ładunku, gumowa rękojeść. 2 Ładunek do staplera liniowego szyjącego, dł. szwu 60 mm, dwa rzędy tytanowych spłaszczonych zszywek na całej dł.ugości, wysokość zszywek 3,5 lub 4,8 mm. 3 Stapler liniowy jednorazowy szyjący, dł. szwu 90 mm, dwa rzędy tytanowych spłaszczonych zszywek na całej dł.ugości, wysokość zszywek 3,5 mm lub 4,8 mm łącznie do 8 strzałów, z prowadnikiem tnącym po wyzwoleniu ładunku, gumowa rękojeść. 4 Ładunek do staplera liniowego szyjącego, dł. szwu 90 mm, dwa rzędy tytanowych spłaszczonych zszywek na całej dł.ugości, wysokość zszywek 3,5 lub 4,8 mm. 5 Stapler liniowy jednorazowy tnąco-szyjący z nowym, sterylnym nożem w każdym ładunku, dł. 80 mm, ładowany do 8 strzałów, zszywki tytanowe spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8 lub 4,8 mm. 6 Ładunek do staplera liniowego tnąco-szyjącego z nożem, dł. 80 mm, zszywki tytanowe spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8 lub 4,8 mm, nóż w ładunku. 7 Stapler okrężny jednorazowy zakrzywiony, dł szaftu 22 lub 35 cm, o średnicy 21, 25, 28, 31 lub 33 mm, z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału, zszywki spłaszczone na całej długośći, wysokość zszywek 3,5 lub 4,8 mm.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 33 - Staplery
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Część nr 34 - Uchwyty elektrod
Opis: 1 Monopolarny uchwyt elektrod jednorazowego urzytku, sterylny z przełącznikiem przyciskowym ( cięcie i koagulacja), z wyjmowana elektrodą z trzonkiem Ø 2,4mm, długość całkowita elektrody 182- 192mm, przewód o długości min. 5m, wtyczka 3 bolcowa. Każdy uchwyt sterylnie zapakowany. Jedno opakowanie zawiera 50 sterylnych, monopolarnych uchwytów jednorazowego użytku ( 1op. =50szt). 2 Uchwyt elektrod, wąski, z dwoma przyciskami, długość 145- 150mm, do elektrod z trzonkiem Ø 4mm, sześciokątnym zabezpieczniem przed obrotem, z kablem o dł. Min. 4,5m, wtyczka 3-bolcowa, przenaczenie do min. 150 cykli sterylizacji 3 Uchwyt elektrod, wąski, z dwoma przyciskami, długość 145- 150mm, do elektrod z trzonkiem Ø 4mm, sześciokątnym zabezpieczniem przed obrotem, z kablem o dł. Min. 4,5m, wtyczka 1-bolcowa Ø5mm, przenaczenie do min. 150 cykli sterylizacji 4 Elektroda nożowa, prosta , dł. 62-65mm, trzonek Ø4mm, wymiary noża 2,6- 2,8mm x 0,6- 0,8mm x 13-15mm, przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji/ opakowanie 5szt. 5 Elektroda kulkowa, prosta, dł. 49mm, kulka Ø4mm, trzonek Ø4mm, przeznaczenie do min. 75 cykli sterylizacji/ opakowanie 5szt.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 34 - Uchwyty elektrod
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Część nr 35 - Opatrunki donosowe
Opis: 1 Opatrunek donosowy/ wewnętrz nosowy hemostatyczny ze sznurkiem (typ Merocel) długość około 8 cm. Opatrunek dopasowuje się do anatomicznego kształtu jamy nosowej. 2 Opatrunek donosowy/ wewnętrz nosowy hemostatyczny ze sznurkiem (typ Merocel) długość około 10 cm. Opatrunek dopasowuje się do anatomicznego kształtu jamy nosowej.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 35 - Opatrunki donosowe
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Część nr 36 - Ostrza do dermatomu, matryca do siatkownicy
Opis: 1 Ostrza dermatomu do Dermatom Wagner, sterylne, jednorazowwego uzytku, opakowanie zbiorcze 10szt. Kompatybilne z dermatomem Aesculap będącym własnością zamawiającego 2 Matryca do siatkownicy powiększenie 1,5, sterylna, jednorazowego użytku, opakowanie zbiorcze 10szt.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 36 - Ostrza do dermatomu, matryca do siatkownicy
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Część nr 37- Jednorazowe końcówki robocze bipolarno-ultradźwiękowe
Opis: 1 Jednorazowa końcówka robocza bipolarno-ultradźwiękowa dł. 35cm, śr. 5mm, zamykająca naczynia do 7mm włącznie. 1. do zabiegów laparoskopowych śr. 5mm/dł. 35Cm 2. do zabiegów otwartych śr. 5mm/dł. 20Cm 3. do zabiegów otwartych śr 7mm, dł 9cm
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 37- Jednorazowe końcówki robocze bipolarno-ultradźwiękowe
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Część nr 38 - Worek zabezpieczający do drenów grawitacyjnych
Opis: "Worek zabezpieczający do drenów grawitacyjnych o pojemności 150 ml, skalowany od 50ml co 25ml samoprzylepny pierścień dostosowany do drenów o średnicy 6, 8, 10, 12 mm oryginalny otwór dostosowany do drenów kapilarnych o szerokości 20mm , zawór spustowy typu przesuwanego, pakowany podwójnie."
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 38 - Worek zabezpieczający do drenów grawitacyjnych
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Część nr 39 -Igła do biopsji
Opis: Igła do biopsji gruczołu krokowego do aparatu Promag Ultra 765018200 - będącego własnością zamawiającego - igła specjalistyczna 18G X 20 cm
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 39 -Igła do biopsji
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Część nr 40 - Igła do biopsji
Opis: Igła do biopsji do znieczulenie pęczków naczyniowo- nerwowych typ CHIBA przed biopsją stercza przezodbytniczo rozm. 20G x 200mm ''CYTOCUT''
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 40 - Igła do biopsji
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Część nr 41 - Proktoskop motylkowy
Opis: "Proktoskop motylkowy typu GULL wymiary: 93mm x 31mm, sterylny., jedmorazowy"
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 41 - Proktoskop motylkowy
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Część nr 42 - Igła półautomatyczna z regulowanym mechanizmem sprężynowym
Opis: Igła półautomatyczna z regulowanym mechanizmem sprężynowym, rozmiar igły 14G, 16G i 18G, długosć igły 80mm, 100mm, 120mm, 160mm, 200mm, 250mm, 300mm, skośnie zakończona końcówka igły, dystalna końcówka igły echogeniczna, skala głębokości, pojedyńcze znacznki głębokości umieszczone co 1cm, podwójne co 5cm, cięcie regulowane o długości 15mm i22mm, termin przydatności 5 lat od daty produkcji, sterylna.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 42 - Igła półautomatyczna z regulowanym mechanizmem sprężynowym