691628-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich - budowa dróg pieszo-rowerowych i MOR-u w gminach Modliborzyce i Chrzanów
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich - budowa dróg pieszo-rowerowych i MOR-u w gminach Modliborzyce i Chrzanów
Opis: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zamówienia pn. „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich – budowa dróg pieszo-rowerowych i MOR-u w gminach Modliborzyce i Chrzanów” z podziałem na trzy części. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z budową dróg pieszo-rowerowych w gminach Modliborzyce i Chrzanów oraz budowę Miejsca Obsługi Rowerzystów (MOR) w gminie Chrzanów. Część nr 1 – Rozbudowa dróg powiatowych nr 2804L Modliborzyce – Błażek i nr 2812L Wolica Pierwsza – Branew w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej Modliborzyce – Krzywe Drogi Opis inwestycji: Zadanie pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 2804L Modliborzyce – Błażek i nr 2812L Wolica I - Branew w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Modliborzyce – Krzywe Drogi)” obejmuje odcinek drogi powiatowej nr 2804L od skrzyżowania z drogą gminną nr 108739L ul. Zamkowa do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2812L (po stronie prawej ciągu drogowego) oraz odcinek drogi powiatowej nr 2812L od jej początku do wysokości działki nr 453/2 obręb Wolica Pierwsza (po stronie lewej ciągu drogowego). Długość planowanej budowy drogi pieszo-rowerowej wynosi 4 092 m. Zadanie obejmuje budowę drogi pieszo-rowerowej o nawierzchni z betonu asfaltowego. Docelowa szerokość drogi pieszo-rowerowej będzie wynosić 3,00 m. W ramach zadania z uwagi na konieczność usunięcia rowu odkrytego zaplanowano budowę kanalizacji deszczowej. Przedsięwzięcie przewiduje usunięcie kolizji z infrastrukturą teletechniczną i elektroenergetyczną, usuniecie kolidujących z inwestycją drzew i nasadzenie nowych w miejscach niekolizyjnych. Inwestycja położona jest w województwie lubelskim, powiecie janowski, gminie Modliborzyce, miejscowości Kolonia Zamek, Wolica Kolonia, Wolica Pierwsza. Część nr 2 – Rozbudowa drogi powiatowej nr 2810L Krzemień – Chrzanów – Goraj w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Chrzanów II – Chrzanów I) Opis inwestycji: Zadanie pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2810L Krzemień – Chrzanów – Goraj w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Chrzanów II – Chrzanów I)” obejmuje odcinek drogi powiatowej nr 2810L od ronda (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 2809L Chrzanów – Otrocz) w m. Chrzanów Drugi do skrzyżowania z drogą gminą nr 108807L w m. Chrzanów Pierwszy o długości 3 644 m. Zadanie obejmuje budowę drogi pieszo-rowerowej o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz na dł. ok. 113 m z kostki brukowej betonowej bez fazowej. Docelowa szerokość drogi pieszo-rowerowej będzie wynosić 2,50 - 3,00 m. Szerokość pobocza 0,50 m. W ramach zadania z uwagi na kolizję zostanie przebudowane oświetlenie uliczne. Projekt przewiduje również usunięcie kolizji z sieciami elektroenergetycznymi, telekomunikacyjnymi oraz przebudowę przepustów pod koroną drogi. Inwestycja położona jest w województwie lubelskim, powiecie janowski, gminie Chrzanów, miejscowości Chrzanów Pierwszy, Chrzanów Drugi. Część nr 3 – Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w miejscowości Chrzanów Opis inwestycji: Zadanie pn. „Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w miejscowości Chrzanów ” obejmuje swym zakresem wykonanie: 1) jednej wiaty przystankowej „A”, jest to wiata techniczna z urządzeniami do napraw i ładowania rowerów (stacja naprawcza w środku i gniazda do ładowania przy wewnętrznych ścianach wiaty wg rysunków). Wiata ta służyć ma również do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiata zawiera w sobie ławkę i stół dla minimum 3 osób. Na niej usytuowano tablicę informacyjną MOR oraz mapę szlaków, 2) trzech wiat przystankowych „B”, są to wiaty do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiaty zawierają w sobie ławkę i stół dla minimum 6 osób, 3) ośmiu stojaków rowerowych, w których można zaparkować po dwa rowery przy jednym, 4) jednego zestawu koszy na śmieci do selektywnej zbiórki odpadów, 5) trzech kamer monitoringu z czujką zainstalowanych na istniejących słupach oświetleniowych, 6) rozdzielni głównej energetycznej i złącza kablowo-pomiarowego. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa. UWAGA: Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub na kilka części zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: IiN.2600.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych, 45233161 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych, 45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45233221 Malowanie nawierzchi, 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45113000 Roboty na placu budowy, 45261210 Wykonywanie pokryć dachowych, 45261100 Wykonywanie konstrukcji dachowych, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu, 45223821 Elementy gotowe, 34922100 Oznakowanie drogowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1 – Rozbudowa dróg powiatowych nr 2804L Modliborzyce – Błażek i nr 2812L Wolica Pierwsza – Branew w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej Modliborzyce – Krzywe Drogi
Opis: Zadanie pn. „Rozbudowa dróg powiatowych nr 2804L Modliborzyce – Błażek i nr 2812L Wolica I - Branew w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Modliborzyce – Krzywe Drogi)” obejmuje odcinek drogi powiatowej nr 2804L od skrzyżowania z drogą gminną nr 108739L ul. Zamkowa do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2812L (po stronie prawej ciągu drogowego) oraz odcinek drogi powiatowej nr 2812L od jej początku do wysokości działki nr 453/2 obręb Wolica Pierwsza (po stronie lewej ciągu drogowego). Długość planowanej budowy drogi pieszo-rowerowej wynosi 4 092 m. Zadanie obejmuje budowę drogi pieszo-rowerowej o nawierzchni z betonu asfaltowego. Docelowa szerokość drogi pieszo-rowerowej będzie wynosić 3,00 m. W ramach zadania z uwagi na konieczność usunięcia rowu odkrytego zaplanowano budowę kanalizacji deszczowej. Przedsięwzięcie przewiduje usunięcie kolizji z infrastrukturą teletechniczną i elektroenergetyczną, usuniecie kolidujących z inwestycją drzew i nasadzenie nowych w miejscach niekolizyjnych. Inwestycja położona jest w województwie lubelskim, powiecie janowski, gminie Modliborzyce, miejscowości Kolonia Zamek, Wolica Kolonia, Wolica Pierwsza. Zakres robót obejmuje: I. Branża drogowa 1) roboty przygotowawcze 2) ścinanie i wywóz drzew 3) roboty rozbiórkowe 4) roboty rozbiórkowe na zjazdach 5) roboty ziemne 6) przepusty 7) podbudowy i nawierzchnie 8) zasypka i formowanie pobocza 9) zjazdy asfaltowe 10) zjazdy z kruszywa 11) roboty wykończeniowe 12) organizacja ruchu II. Branża elektroenergetyczna 1) Przebudowa kolizji sieci i urządzeń własności PGE a) kolizje w km 0+990 – 1+170 b) kolizje w km 2+030 – 2+100 2) przebudowa i budowa sieci oświetleniowych własności gminy Modliborzyce a) roboty demontażowe b) roboty montażowe – linie kablowe c) roboty montażowe – oświetlenie d) próby i badania pomontażowe III. branża telekomunikacyjna a) zabezpieczenie sieci ORANGE ( km 0+008) b) zabezpieczenie sieci FIBE (km 0+368) IV. branża inżynierska 1) wydłużenie przepustu w km 1+769 2) wydłużenie przepustu w km 2+962 V. branża sanitarna 1) rurociągi - roboty ziemne 2) rurociągi – montaż 3) studnie – roboty zimne 4) studnie montaż. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa. UWAGA: Zamawiający wymaga na oznakowanie poziome takiej samej gwarancji jak na pozostały zakres wykonanych robót budowlanych.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych, 45233161 Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych, 45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45233221 Malowanie nawierzchi, 45233290 Instalowanie znaków drogowych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2 – Rozbudowa drogi powiatowej nr 2810L Krzemień – Chrzanów – Goraj w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Chrzanów II – Chrzanów I)
Opis: Zadanie pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2810L Krzemień – Chrzanów – Goraj w zakresie budowy drogi pieszo-rowerowej (Chrzanów II – Chrzanów I)” obejmuje odcinek drogi powiatowej nr 2810L od ronda (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 2809L Chrzanów – Otrocz) w m. Chrzanów Drugi do skrzyżowania z drogą gminą nr 108807L w m. Chrzanów Pierwszy o długości 3 644 m. Zadanie obejmuje budowę drogi pieszo-rowerowej o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz na dł. ok. 113 m z kostki brukowej betonowej bez fazowej. Docelowa szerokość drogi pieszo-rowerowej będzie wynosić 2,50 - 3,00 m. Szerokość pobocza 0,50 m. W ramach zadania z uwagi na kolizję zostanie przebudowane oświetlenie uliczne. Projekt przewiduje również usunięcie kolizji z sieciami elektroenergetycznymi, telekomunikacyjnymi oraz przebudowę przepustów pod koroną drogi. Inwestycja położona jest w województwie lubelskim, powiecie janowski, gminie Chrzanów, miejscowości Chrzanów Pierwszy, Chrzanów Drugi. Zakres robót obejmuje: I. Branża drogowa 1) roboty przygotowawcze 2) ścinanie i wywóz drzew 3) roboty rozbiórkowe 4) roboty ziemne 5) podbudowy i nawierzchnie 6) zjazdy asfaltowe 7) zjazdy z kruszywa 8) zjazdy z kostki brukowej kolorowej 9) roboty wykończeniowe 10) organizacja ruchu II. Branża elektroenergetyczna 1) przebudowa kolizji sieci i urządzeń własności PGE 2) przebudowa i budowa sieci oświetleniowych własności gminy Modliborzyce III. Branża telekomunikacyjna a) zabezpieczenie sieci ORANGE b) zabezpieczenie sieci LCIiT c) przebudowa i zabezpieczenie urządzeń - FIBEE IV. Branża inżynierska a) wydłużenie przepustu w km 1+818 Szczegółowy zakres robót do wykonania określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa. UWAGA: Zamawiający wymaga na oznakowanie poziome takiej samej gwarancji jak na pozostały zakres wykonanych robót budowlanych.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3 – Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w miejscowości Chrzanów
Opis: Zadanie pn. „Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w miejscowości Chrzanów ” obejmuje swym zakresem wykonanie: 1) jednej wiaty przystankowej „A”, jest to wiata techniczna z urządzeniami do napraw i ładowania rowerów (stacja naprawcza w środku i gniazda do ładowania przy wewnętrznych ścianach wiaty wg rysunków). Wiata ta służyć ma również do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiata zawiera w sobie ławkę i stół dla minimum 3 osób. Na niej usytuowano tablicę informacyjną MOR oraz mapę szlaków, 2) trzech wiat przystankowych „B”, są to wiaty do regeneracji i przystanku turystów na rowerach. Wiaty zawierają w sobie ławkę i stół dla minimum 6 osób, 3) ośmiu stojaków rowerowych, w których można zaparkować po dwa rowery przy jednym, 4) jednego zestawu koszy na śmieci do selektywnej zbiórki odpadów, 5) trzech kamer monitoringu z czujką zainstalowanych na istniejących słupach oświetleniowych, 6) rozdzielni głównej energetycznej i złącza kablowo-pomiarowego. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45113000 Roboty na placu budowy, 45261210 Wykonywanie pokryć dachowych, 45261100 Wykonywanie konstrukcji dachowych, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu, 45223821 Elementy gotowe, 34922100 Oznakowanie drogowe