692077-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sporządzania map – Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK
Opis: Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK w ramach projektu pn. „Podniesienie jakości, dostępności oraz zwiększenie wykorzystania administracyjnych zasobów mapowych – etap II”. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027, Działanie 1.4. Cyfryzacja Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części.
Wewnętrzny identyfikator: ZP.272.15.2026.HM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone zgodnie z ustawa Prawo zamówień publicznych
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71354000 Usługi sporządzania map
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72314000 Usługi gromadzenia oraz scalania danych, 71354300 Usługi badań katastralnych, 79999100 Usługi skanowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Powiat Bielski
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72314000 Usługi gromadzenia oraz scalania danych, 71354300 Usługi badań katastralnych
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Miasto Bielsko-Biała
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Gmina Czechowice- Dziedzice
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Miasto Cieszyn
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków oraz wykonanie cyfrowych kopii operatów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego wraz z zasileniem bazy do systemu zarządzania zasobem geodezyjnym i kartograficznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Powiat Cieszyński
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Cyfryzacja zbiorów danych baz PZGiK - Powiat Żywiecki
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje założenie bazy danych ewidencji gruntów i budynków (EGiB), przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie bazy danych Geodezyjnej Ewidencji Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ, który stanowi integralną część SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 6