692849-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Platformy ruchome – ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ POJAZDU TYPU APK – AUTONOMICZNY POJAZD KOŁOWY WRAZ Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ POJAZDU TYPU APK – AUTONOMICZNY POJAZD KOŁOWY WRAZ Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM
Opis: Zakup wraz z dostawą pojazdu typu APK – Autonomiczny Pojazd Kołowy wraz z wyposażeniem dodatkowym. 2) Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34514700 Platformy ruchome
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1) Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą pojazdu typu APK – Autonomiczny Pojazd Kołowy wraz z wyposażeniem dodatkowym, o parametrach ujętych w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ). 2) Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej zwanym OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy