Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-809
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)