See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa leków IV
Opis: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnego stosowania (niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Oddziałów i Poradni Szpitala) 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 1 - Środki przeznaczone do stosowania jako roztwory do infuzji Pakiet nr 2 – Leki w postaci r-r do wstrzykiwań Pakiet nr 3 - Indygo karmin Pakiet nr 4 - Błękit metylenowy Pakiet nr 5 – Leki różne Pakiet nr 6 - Antybiotyki cz.1 Pakiet nr 7 - Antybiotyki cz.2 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Pozostałe informacje zostały zawarte w Rozdziale V SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 20/ZP/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1 - Środki przeznaczone do stosowania jako roztwory do infuzji
Opis: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnego stosowania (niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Oddziałów i Poradni Szpitala) 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 5.3.1. Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 1 - Środki przeznaczone do stosowania jako roztwory do infuzji Pakiet nr 2 – Leki w postaci r-r do wstrzykiwań Pakiet nr 3 - Indygo karmin Pakiet nr 4 - Błękit metylenowy Pakiet nr 5 – Leki różne Pakiet nr 6 - Antybiotyki cz.1 Pakiet nr 7 - Antybiotyki cz.2 5.3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 5.4. Formularz asortymentowo – cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Niezłożenie formularza asortymentowo - cenowego wywiedzie negatywne skutki dla Wykonawcy w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5.5. Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Opcje:
Opis opcji: 7. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie obowiązywania podstawowej umowy. a) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania środków objętych zamówieniem podstawowym lub w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego dla danej pozycji w części (pakiecie). b) Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie danej części (pakietu) zamówienia o nie więcej niż 30%, z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w formularzu cenowym. Kompensacja nie może zmienić całkowitej wartości danej części (pakietu). c) Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić raz lub więcej razy i uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb Zamawiającego i możliwości finansowych Zamawiającego. d) Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji będą takie same, jak w zamówieniu podstawowym, tj. zgodne z ofertą Wykonawcy e) W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji, na zasadach przewidzianych w niniejszej umowie dla zamówienia podstawowego. f) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostawy objętej opcją po złożeniu oświadczenia woli w formie pisemnej pod rygorem nieważności przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. g) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej Umowy. h) W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu i) Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co „zamówienie podstawowe” i nie wymaga podpisania aneksu do niniejszej umowy. j) Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w terminie do 11 miesięcy po podpisaniu umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przekaże Wykonawcy mailem, na adres wskazany w § 3 ust. 10 lit. b, zamówienie obejmujące rodzaj i liczbę przedmiotu umowy wymaganego do dostawy realizowanej w ramach skorzystania przez Zamawiającego z opcji (zamówienia opcjonalnego).
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2 - Leki w postaci r-r do wstrzykiwań
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3 - Indygo karmin
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4 - Błękit metylenowy
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5 - Leki różne
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6 - Antybiotyki cz.1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 7 - Antybiotyki cz.2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7