693521-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi ochroniarskie – SKMMU.086.47.26 - „ochrona fizyczna osób i mienia na infrastrukturze linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia Janowo, ochrony stacji Gdynia Cisowa Postojowa.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: SKMMU.086.47.26 - „ochrona fizyczna osób i mienia na infrastrukturze linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia Janowo, ochrony stacji Gdynia Cisowa Postojowa.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest „ochrona fizyczna osób i mienia na infrastrukturze linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia Janowo, ochrony stacji Gdynia Cisowa Postojowa wraz z odstawianym taborem, czynności ochronne w portierni – bramie wjazdowej (A-5) na obszar stacji Gdynia Cisowa Postojowa, ochrona bocznicy PRT Wejherowo wraz z odstawianymi pojazdami kolejowymi PKP SKM oraz obsługa monitoringu wizyjnego peronów na linii kolejowej nr 250”.
Wewnętrzny identyfikator: SKMMU.086.47.26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: SKMMU.086.47.26 - „Ochrona fizyczna osób i mienia na infrastrukturze linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia Janowo, ochrony stacji Gdynia Cisowa Postojowa.
Opis: „Ochrona fizyczna osób i mienia na infrastrukturze linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia Janowo, ochrony stacji Gdynia Cisowa Postojowa wraz z odstawianym taborem, czynności ochronne w portierni – bramie wjazdowej (A-5) na obszar stacji Gdynia Cisowa Postojowa, ochrona bocznicy PRT Wejherowo wraz z odstawianymi pojazdami kolejowymi PKP SKM oraz obsługa monitoringu wizyjnego peronów na linii kolejowej nr 250”.